Мій хлопець мене уникає, каже, що не приїде, бо треба допомогти зробити другу паркан. Та взагалі кожного разу нові відмазки

Привіт, дорогі читачі. Сьогодні хотілося б попросити у вас поради. До думки кожного з вас, я обов’язково прислухаюсь.

Справа в тому, що в наших відносинах з хлопцем подібна ситуація відбувається з самого початку відносин, і якщо він особливо не заморочується з цього приводу, то я дуже переживаю і накручую себе (що постійно роблю, я знаю, що не варто цього робити, але не можу перестати).

Мій хлопець живе десь в 20 км від міста (живе в селищі міського типу). До мене він приїжджає на автобусі, зазвичай десь раз в тиждень.

Так, я б хотіла бачити його хоч кожен день, але він же не може щодня приїжджати, хоча б просто тому, що я домашня дівчина, я сиджу вдома, чекаю його як Хатіко, займаюся домашніми справами.

У мене немає подруг, а у нього є друзі, вони нормальні хлопці в загальному. Їх всього четверо, але він гуляє або з усіма, або тільки з одним-двома.

Він не гуляка. Взагалі ні. Але все одно проводить час з друзями, вони лагодять машини, можуть раз на два тижні випити, але і то не завжди, у 3 з його друзів є дівчата, ну я подивилася. Ну нормальні дівчата.

Сам мій хлопець ріс без батька, його виховували бабуся, мама і тітка, та й брати двоюрідні старші були поруч. Батько їх покинув, матір його знайшла близько трьох років тому чоловіка, який став вітчимом моєму хлопцю.

Сам вітчим не дуже добре ставиться до хлопця, постійно змушує щось робити, але .. Я вважаю, що краще вже хай буде,  змушує щось робити, все таки мужик повинен вміти робити те, що змушує той робити хлопця.

Але іноді він перегинає палицю, і змушує носити тяжкості, причому дуже важкі. Він ще молодий звичайно, але все ж навіщо давати носити такі тяжкості, все таки краще їх носити удвох, ніж потім заробити якусь грижу.

Коли ми тільки почали відносини, у нас було таке, що він пообіцяв мені погуляти, а потім його вітчим змушував щось робити, і він до мене не приїжджав. 

Спочатку лила сльози, потім зрозуміла, що так не можна. І так було завжди, то він пообіцяє, але потім у нього, то спина болить, то вітчим знову змушує щось робити, то одному допомогти треба.

Він вибачався, і я дійсно бачила, що він хотів приїхати, але не міг через всього цього. Я не хотіла розвивати сварку через це, тому, коли він вибачався, то я говорила, що він не винен.

Так, він не винен, що такі обставини, я закривала очі на все це. Але все ж, не завжди ж мене ставити на другий план. Чому не можна відкласти всі плани хоча б на один день і приїхати.

Може звичайно я так переживаю через це, тому що я сиджу постійно вдома, друзів і подруг немає, нема чим зайнятися у вільний час вдома, а його купа. Ось і чекаю його сиджу, але я дійсно скучаю. Я дуже чекаю. Я знаю, що якщо любиш, то будеш чекати, але .. Чому він теж хоча б один раз не може увійти і в моє становище.

Сьогоднішня ситуація взагалі засмутила, так як у мене є сестра старша, у неї вже чоловік, дитина. Вона живе окремо, і я іноді їжджу до неї в гості. І ось вона мені каже, щоб я приїхала або сьогодні, або завтра, але якщо приїду завтра, то буде краще.

Я пишу хлопцеві, питаю чи приїде він завтра, так як якщо приїде завтра, то я поїду сьогодні, а якщо не приїде завтра, то поїду завтра до неї в гості. Він сказав, що швидше за все приїде завтра. Я щаслива поїхала до сестри, а потім він мені пише, що мовляв його друг попросив допомогти йому завтра паркан зробити. Мій хлопець у мене запитує чи можна йому допомогти йому завтра другу, ну він як би завтра збирався зі мною, а тут дружок з’явився. Ну, а мені що робити, я ж не забороню йому допомагати. Кажу, щоб йшов допомагав. Ну прикро звичайно, що я чекаю, а він бере і йде допомагати другу.

Через нього навіть поїхала сьогодні до сестри, хоча могла б краще завтра, якщо б знала, що так вийде. А сьогодні ввечері питаю, поговоримо по телефону чи ні.

Знаєте, мене завжди так напружувало, що я начебто завжди напрошуюся перша на розмову по телефону, на те, щоб він приїхав.

Як тільки ми попрощалися, я на наступний день питаю вже коли наступного разу приїде. Ну так, я розумію, може він ще не скучив звичайно, а тут я знову з питанням про нову зустріч. Але мені ж так добре, коли він поруч, коли проводимо час разом, та й йому подобається теж. Але … Може варто перестати питати про зустріч першою, може чекати, коли сам схаменеться. Я знаю буде складно це робити, так як все таки чекаєш, але може так буде краще ?!

А сьогодні ввечері взагалі в шоці була. Пішов він з друзями смажити шашлик, ну я його думаю спитаю пив чи ні. Ну ніби нічого не говорив. Ну він мені записує голосове повідомлення, де говорить, що він п’яний трохи. Я питаю, мовляв чому мені не сказав, а якби я не запитала … Просто, коли я вип’ю, то у нього відразу починається, що мовляв говори мені, якщо будеш пити. Ок, я це виконую, так будь же добрий і ти говори. Так ось, я питаю чому мені не сказав, на що він відповів, що не знає.

Чекаю його тепер через 2 дні, і не знаю, чи приїде чи ні, а то може другу знову допомога потрібна буде, а хоча що відсотків вітчим що то попросить, бо він же весь час допомагав одному, а вітчиму ні. Тільки, якщо він і через 2 дні не приїде, то у мене реально поїде дах, я чекаю. Я правда чекаю. Вже практично тиждень, як не бачилися. Я розумію, що деякі чекають і роками, і місяцями зустрічі.

Але ну живемо в 15-20 км від однеодного. Якщо я до нього приїду, то для нього це буде не дуже зручно. Я знаю, що ще й армія скоро, там взагалі цілий рік чекати, але то справа, коли ти чекаєш рік і знаєш, що він там служить і у вас дійсно немає можливості побачитися, але тут же не так далеко одне від одного.

Допоможіть в даній ситуації, може поговорити з ним як то?

Related Post

Відмовилася обслуговувати клієнтку і робити їй складне нарощенняВідмовилася обслуговувати клієнтку і робити їй складне нарощення

Уже 7 років я працюю майстром по манікюру. Робота звісно фізично не важка, але із 10, потрапляється один такий клієнт, який вимотає нерви на всю котушку. Саме цікаве що люди