fbpx

Мій хлопець Микола серйозних відносин не хоче, а я хочу, мені 21 рік, я хочу сім’ю і дітей. Він ненадійний, пішов від дружини до іншої жінки, зрадник, мені вже напевно зрадив (ходив гуляти з колишньою), репутація в колі друзів бабія і ловеласа…

Закохалася в кращого друга свого хлопця…

Мені 21, хлопцеві 38 виповнилося. Різниця у віці велика, знаю. Може тому у нас відносини були несприятливі.

Спочатку я по дурості і молодості ходила з іншими хлопцями в кафе і зраджувала йому, він теж не сидів на місці, гуляв з іншими, фліртував, листувався.

Але суть не в цьому. Справа в тому, що цей хлопець – багато п’є. Він постійно п’є вже 18-й рік. Я, звісно, зрозуміла це після спільного проживання, тому що він мене змусив до нього переїхати, тиснув на мене.

Він йшов в запої, не ночував вдома, приводив товаришів по чарці додому до нас, шукав привід піти з дому, щоб напитися. Загалом, якось ввечері він в черговий раз приїхав пізно, п’яний як чіп, і заснув в коридорі, навіть не роздягнувшись.

Я і так це терпіла півтора року. Тепер моєму терпінню прийшов кінець, і я вирішила поскаржитися його найкращому другові, тому що він був свого роду нашим спільним знайомим, ми з ним спілкувалися. І взагалі, в цілому, він дуже мудра людина.

У підсумку, після цього випадку ми почали добре спілкуватися з цим другом, потім пішли в кіно, коротше, все закрутилося. З моїм «пиякою» хлопцем ми розлучилися і, слава Богу.

Але його друг теж не ангел, купа кредитів, без своєї квартири (дружині з дітьми віддав), одружений, розлучатися збирається, але від шлюбу двоє дітей. Зняв квартиру ближче до дітей. Кожні вихідні їздить до дружини, говорить, що роботи багато, на мене часу немає.

Відносин серйозних не хоче, а я хочу, мені 21 рік, я хочу сім’ю і дітей. Він ненадійний, пішов від дружини до іншої жінки, зрадник, мені вже напевно зрадив (ходив гуляти з колишньою), репутація в колі друзів бабія і ловеласа. Але я закохалася в нього по вуха, не знаю, що робити. Коли побачила його, відразу зрозуміла, що це любов. Просто тягне як магнітом. Але ми не бачилися вже місяць практично, я йому не вірю.

Дайте, будь ласка, пораду, що робити. Кинути і забути? Або сподіватися, що він захоче серйозних стосунків зі мною і поки просто зустрічатися ? Але якщо він в черговий раз покличе на побачення, я знову зірвуся і прибіжу як дурочка, бо люблю. Йому стільки ж років, скільки моєму колишньому хлопцю, на рік тільки молодше, 37.

Related Post

На прохання батька одружився не на тій, кого любивНа прохання батька одружився не на тій, кого любив

Я вчитель, і раптово закохався в свою ученицю. Коли вона закінчила школу, досягла повноліття, я зізнався їй у почуттях. Спочатку вона мене відкинула, але я не здавався. Минув час. Ми