Перейти до вмісту

Мій хлопець не дозволяє з ним розлучитися, каже, що він сам буде вирішувати у яких стосунках нам перебувати

  • від

2,5 року я зустрічаюся з хлопцем, вже пів року розумію що відносини не розвиваються, і я хочу розлучитися.

Домагалася його я, і він звик до підвищеної уваги до себе. А зараз він не відчуває цієї уваги, він на мене тисне, вимагає змінитися.

А я більше не можу, втомилася я від нього, банальне “не зійшлися характерами”, а він любить і не хоче відпускати, я вже пропонувала розійтися на час, він не дозволив.

Проблема ще в тому що, ще коли ми не зустрічалися мені сподобався хлопець, який тривалий час коли одне одного бачили, просто переглядалися (вчимося все в одному інституті), коли я вже була в стосунках він мені писав, і ми листувалися кілька місяців час від часу, але не більше.

І ось днями, цей хлопець написав мені о 3 ранку, що хоче побачитися, я приїхала до нього додому, ми обіймалися, лежали разом, він міцно і ніжно обіймав, не відпускав, але поцілунків і інтиму не було, хоча він хотів, пізніше ми просто заснули вдвох, а вранці я поїхала, і ось після цього цей хлопець мене ігнорує, не пише.

Він мені шалено подобається, але відносин я з ним не хочу. З ним просто все легко і безтурботно, з ним хочеться фліртувати і спілкуватися.

Однак, після цього випадку з ним, він мені більше не пише і просто ігнорує мене, це що він мене тільки заради «ліжка» покликав?

Я йому відмовила, і він вирішив забити?
В чому справа і що сталося я не зрозуміла, я не хочу з ним зустрічатися, але мені подобалося з ним фліртувати.

Я загнала себе в глухий кут, не знаю що робити з моїм хлопцем, мені соромно перед ним, а й розповісти йому нічого не можу, щоб не образити.

Що мені робити з моїм хлопцем, як бути далі, адже я розумію, що почуттів до мене до нього майже не залишилося.

Що робити з хлопцем, з яким ми фліртували, теж не писати у відповідь? А якщо написати, то що? Невже ці 3 роки він виявляв інтерес, лише заради ліжка на одну ніч?