Мій хлопець почав працювати без вихідних і заробляти 30 тис гривень, але ми з ним практично не бачимося. Запропонувала винаймати квартиру, а він сказав, що тільки тоді, коли я знайду собі роботу, щоб оплачувати половину

Мій хлопець працює до пізньої години. Додому потрапляє годин о 11 вечора. Працює 2 через 2. Але у них звільнили адміністратора, вантажника. Загалом працювати нікому й у нього графік змінився тепер працює 5 через 2 (або 6 через 1) коли як.

З ранку до ночі. Плюс він пішов вчитися на права й у свої вихідні у нього заняття з ранку до вечора в автошколі.  Спочатку була одна теорія тепер ще після теорії й практика все в один день.

Приходить додому годині о сьомій. І ось вже упродовж декількох місяців ми з ним не можемо нормально зустрітися. На позаминулому тижні я йому дзвонила, а він втомився і заснув.

На минулого мені потрібно було готуватися до виступу, ніяк не могла пропустити репетицію, він за мною повинен був зайти в 8, але подзвонив і сказав що вже пізно давай завтра, і домовилися зустрітися на його другий вихідний, але з ранку він зателефонував сказав що його викликали терміново на роботу і його другий вихідний скасовується. А цього тижня я захворіла температура 38. Зрозуміло, що я нікуди не піду, сказала приходь в гості.

Він не пішов, почав нити, пів години він просто скаржився. Про то що у мене температура 38 він просто ігнорував і пре своє, що я погана, його не люблю, бачити його не хочу і все в цьому дусі.

Звісно у мене промайнули думки з приводу того що він мене обманює і робочий графік у нього не змінювався. Мама моєї знайомої працює на його ж підприємстві, я попросила дізнатися що там і як.

Сказала що правда звільнили у них і адміністратора і вантажника, і він так працює, ніби як не обманює, ну і тепер власне питання. Що ви взагалі скажете про все це? Взагалі є майбутнє у нас?

Живемо ми з ним окремо, бо у нього вдома мама, тато, сестра з племінницею. Квартиру він знімати не хоче, каже ось якби я працювала тоді б можна було зняти. Але я ще навчаюся.

І батько мій проти того, щоб я на заочне переводилась. Хоча він отримував 24 тисяч в місяць. Зараз З огляду на його графік у нього виходить тис 30. І він міг спокійно винаймати квартиру. За 5-7 тис. якраз нам наша сусідка пропонувала, вона до дочки поки в Київ поїхала, у неї квартира чистенька, хотіла пустити тих кого знає. Але ні, він не хоче, йому треба що б я теж працювала.

Related Post

Коли я познайомилася в Інтернеті зі західним красенем, на той момент моїм відносинам було 7 років, обручки так і не дочекалася наважилася купити квиток на літак до нового кохання. На той момент мене вберіг мій хлопець, зробив таки пропозицію. Через декілька років я дізналася всю правду про того іноземця й дякувала Богу, що тоді не зробила тієї помилкиКоли я познайомилася в Інтернеті зі західним красенем, на той момент моїм відносинам було 7 років, обручки так і не дочекалася наважилася купити квиток на літак до нового кохання. На той момент мене вберіг мій хлопець, зробив таки пропозицію. Через декілька років я дізналася всю правду про того іноземця й дякувала Богу, що тоді не зробила тієї помилки

Мені було 26 років. Був хлопець, 7 років зустрічалися, заміж не кликав. Почала лазити в соц мережах, в групах знайомств. Знайомилася з різними хлопцями, спілкувалася з фейкових сторінок. Нічого серйозного,

Родичі вважають, що я повинен забезпечувати їх родини та всі їх бажанняРодичі вважають, що я повинен забезпечувати їх родини та всі їх бажання

Я втомився, від того, що всім винен. Мені 47 років, я дуже непогано заробляю, і тому всі численні родичі, близькі й не дуже, вважають, що я маю всім фінансово допомагати.