Мій хлопець почав спілкуватися з колишньою, каже, що вона сама пише, ну, а він просто відповідає. При чому він мені все забороняє, постійно вимагає від мене звіту де і з ким я знаходжуся

Я недавно почала зустрічатися з хлопцем. Нашим відносинам всього 4 місяці. Але до нашої зустрічі він зустрічався з дівчиною два роки. Точніше то зустрічалися то розходилися.

Наразі перебуваю в іншому місті. Його колишня дівчина в Києві. Але кілька днів тому я дізналася що вони спілкувалися. Вийшло чисто випадково.

Він спочатку сказав що спілкувався з нею всього лише хвилин 10. Але на наступний день вирішила взяти його на понт. І тоді він зізнався що спілкується з нею кілька днів.

Точніше вона йому пише, а він відповідає. Хоча він теж цікавився її справами. Він мені клявся що з нею не спілкується. У підсумку ми дуже сильно посварилися. З гарячки я сказала що ми розлучаємося.

Через якийсь час проаналізувавши ситуацію я йому подзвонила. Він мені поклявся що ніколи не зробить мені боляче. Він при мені подзвонив їй і сказав що у нього є дівчина і щоб вона від нього відстала.

(Хоча вона це знала) Я ставила йому питання. Для чого ти це робив? Він сказав що сам не знає чому. В той момент коли вона йому написала ми з ним були у сварці. Я так розумію що він хотів підтримки. А мене поруч не було.

Він клянеться що у нього немає почуттів до неї. Що крім мене йому ніхто не потрібен. Що чекає мого повернення з нетерпінням. Я розумію, вони були разом пару років. Що почуття не можуть так швидко охолонути. Але мене бісить то що він дав їй привід. Дав їй надію.

Він її всюди заблокував, але вона дзвонить з інших номерів. І каже що вони повинні бути разом. Не знаю чому, у мене відчуття таке що це мій чоловік.

За всі свої 29 років у мене ніколи такого не було. Я на багато можу закрити очі. Але ніколи не пробачу зради. А я вважаю що він мені зрадив. Може бути я не права? І я собі щось придумала. Як мені йому вірити?

Якщо він обіцяв мені. Ось у мене дилема тепер. Змиритися і все забути, або ж розлучитися. Але розлучатися я з ним не хочу.

Єдина людина в моєму житті яка мене дійсно радує. До цього моменту все було добре. Я така ось людина. якщо мене хоч раз обдурили, то я ніколи не пробачу. А його мені треба пробачити. Бо люблю.

Але мені не дає думка про те що він може мене знову зрадити. Може бути я чогось не розумію. Може щось не бачу. Допоможіть порадою.

Ще додам. Він забороняє мені абсолютно все. Спілкування з подругами навіть в кафе не можна сходити. про друзів хлопців я взагалі мовчу. Звіт куди пішла й о котрій годині повинна прийти додому.

Загалом все забороняє. Іноді мені здається що ми з ним підлітки. Коротше не знаю чи зрозумієте ви мене. Я вже сама заплуталася. З інтересом буду чекати від вас поради.

Related Post

Я задихаюся в домі чоловіка, не хочу бачити його сім’ю, щодня там чую, яка я поганаЯ задихаюся в домі чоловіка, не хочу бачити його сім’ю, щодня там чую, яка я погана

Мені 25 років, одружена 4 роки, дитині 3 роки. Хочу втекти від чоловіка. Як і всі, до початку сімейного життя чоловік був для мене ідеальним і я все йому прощала.