ЦЕ EASY Життєві історії Мій хлопець постійно спілкується з колишньою та порівнює мене з нею

Мій хлопець постійно спілкується з колишньою та порівнює мене з нею

Ми познайомилися з хлопцем, почали спілкування з ним, і я почала помічати, що він контактує зі своєю колишньою дівчиною. У нього це були перші, довгі та серйозні стосунки.

Ось вона і почала просити його то підвезти, то зустріти. Я, як панночка благородна, кажу йому, мовляв, користуються тобою, на що чую, що це у них така дружба, друзі вони.

Пізніше, коли ми тільки почали зустрічатися, я бачила, що вони активно переписуються, але одного разу вирішила прочитати, про що вони спілкуються і здивувалася, побачивши, що про мене зливається мало не вся інформація, хто я, як я, та інше.

Мене це розлютило, я серйозно поговорила з хлопцем, він сказав, що в цьому нічого такого немає. Я попросила припинити спілкування з нею, він неохоче заблокував її.

Періодично, він починає порівнювати мене зі своєю колишньою, мовляв, ти це не так, то не те, та інше. Я спочатку заплющувала на це очі, але коли ми з нею побачилися, я потім довго не могла прийти до тями.

Я плакала ночами, постійно ходила з поганим настроєм, у мене проблеми з самооцінкою були й до цього, але потім все погіршилося. Я дуже довго відходила, він співав мені дифірамби про своє вічне кохання, а я просто плакала і не розуміла, що я роблю не так.

Пізніше ми перетиналися ще кілька разів з цією дівчиною, і все було так само, я йшла в себе, хлопець начебто підтримував, але запевняв, що воно саме по собі пройде. Але це не минулося. Я намагаюся вдавати, що все добре, і я цілком задоволена собою, але іноді у мене починаються дикі істерики, які він рідко, але бачить.

Я розумію, що це його провина, що він винний у всьому, тому що з колишніми хлопцями у мене таких проблем не було, мене ніхто не порівнював з кимось, і тим більше мені не казали, що я гірша.

Я просто втомилася і не знаю, що робити. Втекти я від нього не зможу, без нього мені буде гірше, ніж зараз. І жити так далі я теж не можу, тому що все частіше думаю про те, що я нікчемність.

Related Post

Загублені ключі допомогли мені знайти коханняЗагублені ключі допомогли мені знайти кохання

Біда, як то кажуть, не приходить одна. Зі своїм хлопцем я зустрічалася три роки, але нещодавно він сказав, що познайомився з іншою дівчиною, і ми повинні розлучитися. Мені було дуже

«Хочеш кави?»,- спитав провідник у Даші. Вона чомусь одразу погодилася пройти з ним в його купе…«Хочеш кави?»,- спитав провідник у Даші. Вона чомусь одразу погодилася пройти з ним в його купе…

Січень. Мороз. Вокзал. Вагон. Темрява непрогляднп зимова ніч пронизана крутним снігом, а не місячним світлом. Зовнішній світ наділений рисами хаосу: в ньому панує холод, темрява, завивання і безладний рух вітру.

Дуже сумно, що найрідніша у світі людина не приймає менеДуже сумно, що найрідніша у світі людина не приймає мене

Мені 17 років. У мене є проблема у стосунках з матір’ю, про яку я й хочу розповісти. Іноді мені здається, що я — одне велике розчарування у її житті. Мати