Мій хлопець постійно витріщається в смартфон, у туалеті, коли дивимося фільм, коли їмо. Взагалі завжди. Тільки через це я планую піти від нього

Дістав уже хлопець, пялиться в свій смартфон постійно…
Є у мене хлопець. Зустрічаємося з ним вже два місяці. Буквально пройшло два тижні, як зійшлися і живемо разом. І все б нічого, якби не його патологічний потяг до смартфону. Я не жартую, він буквально збожеволів на смартфоні. Весь час з ним проводить.

Якщо разом вечеряємо, так він обов’язково дивиться в смартфон. Якщо я що-небудь у нього запитую, то він банально не чує, весь занурений в інтернет.

Якщо кудись разом їдемо, то я зазвичай за кермом, а він дивиться в свій смартфон. Якось вибралися ввечері в кафе поїсти піцу, поговорити, так він просто сидів і витріщався в смартфон весь вечір. Я аж психанула тоді. Ні, ну скільки можна?

Спочатку намагалася робити вигляд, що нічого не відбувається, теж перевіряла стрічку в соцмережі, але якось набридло. Потім стала злитися. А зараз тупо ревную. Навіть не знаю до чого ревную … Може він там з якоюсь дівчиною спілкується? .. Якось намагалася перевірити, що він робить у своєму телефоні, так він мені не дав, сказав, що це його особиста справа. Я тепер теж поставила пароль на смартфон, щоб не лазив.

Ще вражає, що він скрізь зі своїм смартфоном ходить. І чим далі, тим більше – навіть в туалеті по півгодини проводить. Намагалася з ним поговорити на цю тему, так він відкладає телефон в сторону, але це хвилин на двадцять, далі перевіряє час на ньому і знову йде кудись … То в свою сторіночку в facebook, то в месенджерах з кимось ляси точить. Іноді як дурник хихикає. Хоч би поділився жартом тоді. Шкода чи що?

Уже кілька днів дивлюся будь-які фільми, які хочу – хлопцеві все одно. Все одно він в смартфоні. Думаю, він не помітить, якщо я заведу коханця, навіть якщо приведу його в нашу спальню. Мій хлопець буде так само витріщатися в смартфон. Думаю, що це кінець відносин. Більше так не можна. Просто втомилася від байдужості і конкуренції. Мабуть, я дійсно настільки нецікава, що не можу змагатися з чорною блискучою фігньою, що має вихід в інтернет.

Related Post

Він був сім років приватним підприємцем, мав власний бізнес, а тепер працює в офісі “на дядю”Він був сім років приватним підприємцем, мав власний бізнес, а тепер працює в офісі “на дядю”

Історія моя проста і нехитра. Познайомилась із хлопцем, закохалися одне в одного, живемо разом уже півтора року. І все було добре. Він був сім років приватним підприємцем, мав власний бізнес

Мене ледь не вбив звичайний бродячий кіт, а свекруха цьому посприялаМене ледь не вбив звичайний бродячий кіт, а свекруха цьому посприяла

Мої малі постійно щось вигадують. Коли я народжувала близнюків хлопців я просто уяви не мала, що це все буде настільки цікаво і важко одночасно. Ні, я звісно розумію, що це