fbpx

Мій хлопець повернувся до колишньої дівчини, яка зрадила йому три рази з трьома різними хлопцями, і він же про це все знав

Два роки тому за подругою бігав хлопець (він навчався в нашому інституті). Але вона їм награлася і кинула. Зраджувала йому то з одним то з другим.

Мене хотіла кинути на гроші. І вийшло так що я і він з нею перервали спілкування в раз.

А влітку вийшло так що на літню практику (рік тому) мене і того друга закинули в один табір.

Я нікого не знала його (і то бачила його всього лише пару разів). Але ми якось зійшлися відразу по спілкуванню з ним і з його другом.

Його друг почав намагатися за мною доглядати, але його вульгарні жарти нахабна поведінка мене відвернуло. І наше спілкування далі френдзони НЕ переходило.

Занадто він вже був самовпевнений в собі, нахабний.

А ось з колишнім подруги навпаки більше зійшлися. І через пів року почали зустрічатися. І ось буквально місяць назад стали жити разом.

А сьогодні прийшла з пар (нам скасували 5 пару) і бачу вдома таку картину мій хлопець і моя подруга, ну от чого не очікувала так цього і вже точно не з нею.

Вона зраджувала йому з 3 хлопцями! Він про це знає! І знову переспав з нею !!

У мене просто в голові це не вкладається як так можна. Не потрібна я тобі розірви стосунки й стрибай до неї в ліжко.

Я просто пішла. Я не змогла з ними там знаходилися. Брат потім приїхав мої речі забрав.

А від неї прийшла смс “я їм ще не награлася”, тобто вона ставиться до нього як до іграшки, невже він це не розуміє?! З його боку купа вибачень, я дурень придурок, я не хотів і все в цьому дусі.

Продовжувати з ним якесь спілкування не буду! У нас було все добре, я просто не розумію чому він так зробив. І він і вона були в здоровому глузді коли я їх застала !

Related Post

Історія життя мого кота Захара, який вмів лікувати людей…Історія життя мого кота Захара, який вмів лікувати людей…

На роботі було не нудно, колектив був дружний. Але от увечері зізнатися було тоскливо йти додому. Телевізор, ноутбук і я. І ось вирішила я завести собі кошеня – все ж