Мій хлопець повернувся до колишньої дівчини, яка зрадила йому три рази з трьома різними хлопцями, і він же про це все знав

Два роки тому за подругою бігав хлопець (він навчався в нашому інституті). Але вона їм награлася і кинула. Зраджувала йому то з одним то з другим.

Мене хотіла кинути на гроші. І вийшло так що я і він з нею перервали спілкування в раз.

А влітку вийшло так що на літню практику (рік тому) мене і того друга закинули в один табір.

Я нікого не знала його (і то бачила його всього лише пару разів). Але ми якось зійшлися відразу по спілкуванню з ним і з його другом.

Його друг почав намагатися за мною доглядати, але його вульгарні жарти нахабна поведінка мене відвернуло. І наше спілкування далі френдзони НЕ переходило.

Занадто він вже був самовпевнений в собі, нахабний.

А ось з колишнім подруги навпаки більше зійшлися. І через пів року почали зустрічатися. І ось буквально місяць назад стали жити разом.

А сьогодні прийшла з пар (нам скасували 5 пару) і бачу вдома таку картину мій хлопець і моя подруга, ну от чого не очікувала так цього і вже точно не з нею.

Вона зраджувала йому з 3 хлопцями! Він про це знає! І знову переспав з нею !!

У мене просто в голові це не вкладається як так можна. Не потрібна я тобі розірви стосунки й стрибай до неї в ліжко.

Я просто пішла. Я не змогла з ними там знаходилися. Брат потім приїхав мої речі забрав.

А від неї прийшла смс “я їм ще не награлася”, тобто вона ставиться до нього як до іграшки, невже він це не розуміє?! З його боку купа вибачень, я дурень придурок, я не хотів і все в цьому дусі.

Продовжувати з ним якесь спілкування не буду! У нас було все добре, я просто не розумію чому він так зробив. І він і вона були в здоровому глузді коли я їх застала !

Related Post

Мати дівчини вагітна від колишнього хлопця дочки, а дівчина вийшла заміж за батька колишнього хлопця.Мати дівчини вагітна від колишнього хлопця дочки, а дівчина вийшла заміж за батька колишнього хлопця.

У житті часом такі штуки відбуваються, до яких ніякі сценаристи романтичних фільмів не додумаються. Дочка розповіла про свою подругу однокурсницю. Її подруга рік – півтора роки тому стала зустрічатися з

Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?

Мені недавно виповнилося 70 років, але в душі я відчуваю себе набагато молодше і дуже хочу сім’ю після 12-річного вдівства. Всі кривляння і зваблення чоловіків мені огидні, бо ровесники мене