fbpx

Мій хлопець спілкується з колишніми

Мені 40 років, у розлученні я вже два з половиною роки і за весь цей час у мене не було стосунків із чоловіками, жодних. Від шлюбу залишилася одна кохана дочка. Колишній чоловік, через 10 років шлюбу, знайшов жінку молодшу і пішов до неї.

На роботі зі мною познайомився чоловік (йому 50 років). На першому ж побаченні ми мали з ним близькість. І так якось щодня, вже 3,5 місяці. І все б нічого, але він має дурнувату звичку, щодня пише колишнім жінкам, що любить їх і хоче повернути. Я висловлюю своє невдоволення, і ми страшенно сваримося і говоримо одне одному погані слова. А потім все одно якось миримося.

Але останні два тижні він вже двічі не ночував вдома, але клянеться своїми дітьми, що не зраджує і не зраджував і не буде. І ще він часто з роботи все ходить у справах якихось важливим усі ці місяці, а у яких саме чомусь не каже.

Як йому вірити? Щодня каже, що любить мене, що все буде в нас добре, обіцяє казку, а не життя. Але я ревную і дуже страждаю. Я ж так шалено люблю його, навіщо він так зі мною жорстоко вчиняє, не розумію. Він каже, що я домашня, інтровертна, а він товариський, пробивний і йому весь час потрібні якісь знайомства та інше. Я читала його листування. Він спілкується з колишніми, зустрічається з ними, все вічно їм допомагає.

Може я таки дурна і довірлива, і він мене не кохає? Як розлюбити мені цього бабія?

Він беззаперечно клянеться, що ні, він добрий і нічого поганого не робив. Як повірити йому та переконатися у тому що він не бреше?

І ще в соцмережах він пише що неодружений і немає жодного спільного фото зі мною, і не хоче виставляти. Каже, що з ним тоді ніхто не спілкуватиметься, якщо дізнаються, що я є. Він із ними не спить, тільки дружить.

Пишу і самій гидко. Але що робити? Втрачати не хочу, але і щоб мене обманювали теж

 

Related Post

Ніколи не знаєш де знайде тебе кохання, коли воно врятує тобі життя. Як сталося з Олею.Ніколи не знаєш де знайде тебе кохання, коли воно врятує тобі життя. Як сталося з Олею.

Щодня Оля вигулювала свого пікінеса о 9 ранку. На 10 їй було на працю. День у дівчини був розпланований похвилинно. Проте вона постійно спізнювалася, щось забувала, була розсіяною. Може через

Я вийшла заміж, народила дочку. Дочці був рік, ввечері я поклала її спати і, так як в квартирі було жарко, не стала її вкривати, сама пішла у ванну. Коли я вийшла з ванної, побачила, що моя донька лежить, дбайливо і акуратно загорнувшись ковдрою по плечики, сама б вона так не сховалася. Чоловік запевняв, що весь цей час був на кухні і в кімнату не заходивЯ вийшла заміж, народила дочку. Дочці був рік, ввечері я поклала її спати і, так як в квартирі було жарко, не стала її вкривати, сама пішла у ванну. Коли я вийшла з ванної, побачила, що моя донька лежить, дбайливо і акуратно загорнувшись ковдрою по плечики, сама б вона так не сховалася. Чоловік запевняв, що весь цей час був на кухні і в кімнату не заходив

Знову про домовиків або як їх можна назвати, але так уже склалося, що багато людей стикаються з дивними подіями в своєму будинку, а деякі навіть на власні очі бачать так

Нема чого чужих людей просити, чоловік є на теНема чого чужих людей просити, чоловік є на те

Ми з сином збиралися піти в магазин і купити йому кросівки. На вулиці стояла сонячна весняна погода, від такої погоди хочеться співати і терміново бігти на вулицю. Моєму синові 17