Мій хлопець Стас сказав, що отруївся в мене, що моя мама погано готує, а потім сказав, що в мене ніс кривий. Після цього всього просив вибачення й говорив, що кохає мене

Хотіла б розповісти вам свою історію, щоб ви подивилися на ситуацію з боку і сказали, як це виглядає і що з цим з усім робити.

Ніколи не думала, що попаду в таку ситуацію і завжди погано ставилася коли зустрічатися з двома, байдуже чоловік або жінка, поки сама не потрапила в таку ситуацію. Як говориться ніколи не кажи ніколи.

Ось історія: Я спілкувалася сама з двома хлопцями одного звали Стас, а другого Денис.
Просто спілкувалася сама з двома.

З Денисом іноді бачилися і сильних почуттів у мене до нього не було. А, зі Стасом ми постійно говорили телефоном годинами на різні теми було дуже цікаво.

Я перестала бачитися з Денисом і почала зустрічатися зі Стасом. Вів Стас себе дивно міг сказати гидоти з приводу зовнішності, тобі б схуднути (хоча я худа, а він повний), у тебе ніс кривий, очі ніякі, дупу підкачай, але я кожен раз йому це пробачала тому, що нібито любила.

Так само він міг сказати такі речі: «я у тебе вдома отруївся, твоя мама погано готує», або лайкою щось сказати на мене. Коли були проблеми і я порізали руку випадково й у мене йшла кров він не приїхав і сказав, що грошей не було на проїзд і взагалі у нього сімейні проблеми й справи, а в борг він не бере.

Коли мені треба було добратися в лікарню на операцію мені треба було по навчанню зробити роботу, але мені її дали занадто пізно я не встигала переписати все і попросила Стаса, але він сказав, що не стане писати тому що почерк поганий.

Коли Стас приїжджав до мене з ночівлею він кілька днів жив моїм коштом їв, пив, купить шоколадку і все в кращому випадку. Або я проводила його до зупинки яка далеко знаходиться, він мені дав 50 гривень, а потім питав де вони й куди я їх витратила.

 

Сам Стас не закінчив коледж просто не отримав освіту і працював вантажником,  заробляв час від часу 300 гривень і так кілька днів на них живе, кожен день курить по пачці в день. Мама у нього пияка, в будь-який час може запити живе з одним чоловіком, а гуляє з іншим. Живе до речі Стас в 1 кімнатній квартирі разом з мамою та її співмешканцем.

Стас часто робив так говорив, дурепа, а потім кохана, рідна ось я і все прощала. Тепер розповім про Дениса.

У нього проблеми зі здоров’ям, але хлопець дуже добрий і турботливий, не розлючений. Ніколи поганого слова в мою сторону не сказав з приводу зовнішності. Коли я травмувала руку приїхав до мене відвіз до хірурга і мені зашили рану, купив ліки й робив потім перев’язки, купував квіти, дарував подарунки.

Коли мені потрібно було зробити роботу, він кілька ночей не спав і робив її, а потім здав. Але, мінуси полягають в тому, що він не сильно товариський як Стас, але зате завжди виконує обіцянки.

Проблема полягає в тому, що мені всі стали говорити навіщо тобі Стас він такий сякий почни спілкуватися з Денисом він хороший хлопець. І мені чесно набридло терпіти Стаса і я почала спілкуватися з Денисом.

Проблема в тому ще, що Стас був моїм першим чоловіком, а Денис другим (я думаю ви зрозуміли в якому сенсі). Листувалася зі Стасом, а зустрічалася з Денисом, гуляли, спілкувалися з ним. Потім на день народження свого у мене був вибір кого запросити Стаса або Дениса.

Я подумала і зрозуміла якщо прийде Стас, то він як завжди поїсть у нас, а якщо щось і купить буде потім докоряти. Сказала Стасу, що погано себе почуваю і святкувати не буду.

Покликала на день народження Дениса він купив поїсти, подарунки ми з ним посиділи за столом і він запропонував зробити спільне фото я довгий час не хотіла фотографуватися, але в підсумку під тиском сфотографувалася на фото він цілував мене в щоку.

Потім Стас побачив це фото і почав кричати яка я погана, що я його зрадила і так далі, що ми розлучаємося.

Не знаю, що зі мною сталося, але мені стало жахливо погано від того як я поступила зі Стасом, а з іншого боку, як Стас поводився зі мною, що він очікував?

Тепер він страждає і я терплю я оце ж не знаю, що мені робити повертати Стаса або бути з Денисом.

Хочу зустрітися зі Стасом і як небудь його повернути, але як? Люблю Стаса, але він до мене погано ставиться, а Денис добре.

Що мені робити в цій ситуації? Хто з нас не правий Стас або я?

Related Post

Я вважаю, що у всьому винна свекруха. Вона виростила непристосовану до життя людинуЯ вважаю, що у всьому винна свекруха. Вона виростила непристосовану до життя людину

До знайомства зі мною чоловік жив із батьками. Зарплата у нього нормальна, тому йому вистачало на себе. Він раз на три роки міняв мобільний телефон, любить лише брендові речі, а