fbpx

Мій хлопець Стас сказав, що отруївся в мене, що моя мама погано готує, а потім сказав, що в мене ніс кривий. Після цього всього просив вибачення й говорив, що кохає мене

Хотіла б розповісти вам свою історію, щоб ви подивилися на ситуацію з боку і сказали, як це виглядає і що з цим з усім робити.

Ніколи не думала, що попаду в таку ситуацію і завжди погано ставилася коли зустрічатися з двома, байдуже чоловік або жінка, поки сама не потрапила в таку ситуацію. Як говориться ніколи не кажи ніколи.

Ось історія: Я спілкувалася сама з двома хлопцями одного звали Стас, а другого Денис.
Просто спілкувалася сама з двома.

З Денисом іноді бачилися і сильних почуттів у мене до нього не було. А, зі Стасом ми постійно говорили телефоном годинами на різні теми було дуже цікаво.

Я перестала бачитися з Денисом і почала зустрічатися зі Стасом. Вів Стас себе дивно міг сказати гидоти з приводу зовнішності, тобі б схуднути (хоча я худа, а він повний), у тебе ніс кривий, очі ніякі, дупу підкачай, але я кожен раз йому це пробачала тому, що нібито любила.

Так само він міг сказати такі речі: «я у тебе вдома отруївся, твоя мама погано готує», або лайкою щось сказати на мене. Коли були проблеми і я порізали руку випадково й у мене йшла кров він не приїхав і сказав, що грошей не було на проїзд і взагалі у нього сімейні проблеми й справи, а в борг він не бере.

Коли мені треба було добратися в лікарню на операцію мені треба було по навчанню зробити роботу, але мені її дали занадто пізно я не встигала переписати все і попросила Стаса, але він сказав, що не стане писати тому що почерк поганий.

Коли Стас приїжджав до мене з ночівлею він кілька днів жив моїм коштом їв, пив, купить шоколадку і все в кращому випадку. Або я проводила його до зупинки яка далеко знаходиться, він мені дав 50 гривень, а потім питав де вони й куди я їх витратила.

 

Сам Стас не закінчив коледж просто не отримав освіту і працював вантажником,  заробляв час від часу 300 гривень і так кілька днів на них живе, кожен день курить по пачці в день. Мама у нього пияка, в будь-який час може запити живе з одним чоловіком, а гуляє з іншим. Живе до речі Стас в 1 кімнатній квартирі разом з мамою та її співмешканцем.

Стас часто робив так говорив, дурепа, а потім кохана, рідна ось я і все прощала. Тепер розповім про Дениса.

У нього проблеми зі здоров’ям, але хлопець дуже добрий і турботливий, не розлючений. Ніколи поганого слова в мою сторону не сказав з приводу зовнішності. Коли я травмувала руку приїхав до мене відвіз до хірурга і мені зашили рану, купив ліки й робив потім перев’язки, купував квіти, дарував подарунки.

Коли мені потрібно було зробити роботу, він кілька ночей не спав і робив її, а потім здав. Але, мінуси полягають в тому, що він не сильно товариський як Стас, але зате завжди виконує обіцянки.

Проблема полягає в тому, що мені всі стали говорити навіщо тобі Стас він такий сякий почни спілкуватися з Денисом він хороший хлопець. І мені чесно набридло терпіти Стаса і я почала спілкуватися з Денисом.

Проблема в тому ще, що Стас був моїм першим чоловіком, а Денис другим (я думаю ви зрозуміли в якому сенсі). Листувалася зі Стасом, а зустрічалася з Денисом, гуляли, спілкувалися з ним. Потім на день народження свого у мене був вибір кого запросити Стаса або Дениса.

Я подумала і зрозуміла якщо прийде Стас, то він як завжди поїсть у нас, а якщо щось і купить буде потім докоряти. Сказала Стасу, що погано себе почуваю і святкувати не буду.

Покликала на день народження Дениса він купив поїсти, подарунки ми з ним посиділи за столом і він запропонував зробити спільне фото я довгий час не хотіла фотографуватися, але в підсумку під тиском сфотографувалася на фото він цілував мене в щоку.

Потім Стас побачив це фото і почав кричати яка я погана, що я його зрадила і так далі, що ми розлучаємося.

Не знаю, що зі мною сталося, але мені стало жахливо погано від того як я поступила зі Стасом, а з іншого боку, як Стас поводився зі мною, що він очікував?

Тепер він страждає і я терплю я оце ж не знаю, що мені робити повертати Стаса або бути з Денисом.

Хочу зустрітися зі Стасом і як небудь його повернути, але як? Люблю Стаса, але він до мене погано ставиться, а Денис добре.

Що мені робити в цій ситуації? Хто з нас не правий Стас або я?

Related Post

Через сусідку яка всюди суне ніс ледь не розпалася сім’яЧерез сусідку яка всюди суне ніс ледь не розпалася сім’я

Вечоріло, сім’я сіла до столу. Ольга насипала свіжозвареної картоплі, салату, котлетки поклала, діти швидко поїли і втекли грати в комп’ютерні ігри. Вони з чоловіком залишилися за столом. Десь об 11

facebook