Мій хлопець все ще спілкується з колишньою

Мене звуть Катя, мені 21. Зустрічаюся з хлопцем вже 4 місяці (ми разом вчимося), все добре, стосунки краще не придумаєш – романтика, ніжність та повне порозуміння. Принаймні, я так раніше думала, доки не зіштовхнулася з несподіваною для себе проблемою.

Кілька днів тому, коли я в черговий раз залишилася у нього вдома на ніч, то від цікавості й нудьги залізла в його ноутбук. Оскільки він не був заблокований, я змогла почитати його листування у соцмережах, і натрапила на його повідомлення колишній дівчині.

Хоча вони розлучилися давно, але вона була його першим коханням, тож думаю, вона для нього важлива. Тим більше він ніколи не говорив про неї нічого поганого. Виходить, все ще любить. Чому вони розлучилися, він не зізнається, хоча я не раз питала, делікатно підводячи розмову до цієї теми різними способами.

Нічого особливого в їхньому листуванні я не знайшла, але мене турбує те, що вони взагалі листуються. Навіщо, якщо стосунки у них закінчилися два роки тому? У нього ж є я, чому він вважає за нормальне спілкуватися з колишньою?

А, так, у листуванні його колишня запитала, чому він ще не одружився. На що він відповів, що ще не зустрів гідну. І як це розуміти? Що він несерйозно ставиться до наших із ним стосунків і я для нього просто тимчасовий варіант, розвага?

Звісно, я влаштувала скандал і почала вимагати пояснень, але розуміння та бажання виправити ситуацію з його боку я не помітила. Він вважає, що я лізу не у свою справу, і що я взагалі не мала чіпати його речі!

Хороша спроба відвести розмову і не відповідати за свої вчинки. Ще він демонстративно образився на мене, і ми тепер не розмовляємо. У мене зрозуміло, що привід образитися більш ніж істотний, а ось він поводиться як маленький хлопчик, а мені б хотілося бачити поруч із собою дорослого чоловіка, який відповідає за свої слова.

Я вся на нервах, не знаю, що робити і як вивести його на відверту розмову, змусити припинити спілкування з колишньою. Навряд чи я зможу забути ті його слова, що він не зустрів ще свою єдину, з якою хотів би одружитися. Кидати його не хочу, люблю сильно, але ця образа засіла у душі дуже глибоко.

Related Post

Зустрічаюся з одруженим чоловіком, він нікому не розповідає про нашу дитинуЗустрічаюся з одруженим чоловіком, він нікому не розповідає про нашу дитину

У мене стосунки з одруженим чоловіком. Коли я завагітніла, він заговорив про аборт: мовляв, ця дитина «нікому не потрібна». Я вирішила народжувати (у мене це третя дитина), а йому запропонувала

Ольга була досвідченою і розумною жінкою, але її вибір мабутнього чоловіка засудили всі…Ольга була досвідченою і розумною жінкою, але її вибір мабутнього чоловіка засудили всі…

Старша сестра однієї моєї знайомої, харківчанка Ольга, була вже у віці трохи за тридцять, а все заміжньою не була жодного разу. Хоча ні від відсутності уваги з боку чоловіків, які