Мій хлопець все ще спілкується з колишньою

Мене звуть Катя, мені 21. Зустрічаюся з хлопцем вже 4 місяці (ми разом вчимося), все добре, стосунки краще не придумаєш – романтика, ніжність та повне порозуміння. Принаймні, я так раніше думала, доки не зіштовхнулася з несподіваною для себе проблемою.

Кілька днів тому, коли я в черговий раз залишилася у нього вдома на ніч, то від цікавості й нудьги залізла в його ноутбук. Оскільки він не був заблокований, я змогла почитати його листування у соцмережах, і натрапила на його повідомлення колишній дівчині.

Хоча вони розлучилися давно, але вона була його першим коханням, тож думаю, вона для нього важлива. Тим більше він ніколи не говорив про неї нічого поганого. Виходить, все ще любить. Чому вони розлучилися, він не зізнається, хоча я не раз питала, делікатно підводячи розмову до цієї теми різними способами.

Нічого особливого в їхньому листуванні я не знайшла, але мене турбує те, що вони взагалі листуються. Навіщо, якщо стосунки у них закінчилися два роки тому? У нього ж є я, чому він вважає за нормальне спілкуватися з колишньою?

А, так, у листуванні його колишня запитала, чому він ще не одружився. На що він відповів, що ще не зустрів гідну. І як це розуміти? Що він несерйозно ставиться до наших із ним стосунків і я для нього просто тимчасовий варіант, розвага?

Звісно, я влаштувала скандал і почала вимагати пояснень, але розуміння та бажання виправити ситуацію з його боку я не помітила. Він вважає, що я лізу не у свою справу, і що я взагалі не мала чіпати його речі!

Хороша спроба відвести розмову і не відповідати за свої вчинки. Ще він демонстративно образився на мене, і ми тепер не розмовляємо. У мене зрозуміло, що привід образитися більш ніж істотний, а ось він поводиться як маленький хлопчик, а мені б хотілося бачити поруч із собою дорослого чоловіка, який відповідає за свої слова.

Я вся на нервах, не знаю, що робити і як вивести його на відверту розмову, змусити припинити спілкування з колишньою. Навряд чи я зможу забути ті його слова, що він не зустрів ще свою єдину, з якою хотів би одружитися. Кидати його не хочу, люблю сильно, але ця образа засіла у душі дуже глибоко.

Related Post

Коханка батька прийшла до нас додому, мама її прогнала віникомКоханка батька прийшла до нас додому, мама її прогнала віником

У мене чудова мама. Моя мама завжди вміла зберігати спокій в будь-якій ситуації. З батьком вони знайомі з дитинства, дружили зі школи. Потім одружилися. Всяке траплялося в житті, але вони

Думала стара баба хотіла нас посварити, а вона врятувала менеДумала стара баба хотіла нас посварити, а вона врятувала мене

6 років назад мій коханий чоловік зробив мені пропозицію, і я погодилася стати його жінкою. Ми жили нормально, як всі, часом сварилися, часом мирилися, така середньостатистична сім’я. Зовсім недавно ми

Чоловік і безкоштовна “домогосподарка”Чоловік і безкоштовна “домогосподарка”

Зустрічалася майже три місяці з одиноким чоловіком. У нього є двоє дітей. Вдівець. Весь з себе позитивний, підтягнутий, але вічно втомлений і забудькуватий. Втому видавали мішки під очима. Ну, а