fbpx

Мій хлопець вигадав нашій собаці інше призвисько і так її називає. Собака звісно не реагує. Замість слова «люблю», він каже «люблюнькаю», а мене зовсім по імені не називає ніколи. Іноді відчуваю, що ми з собакою замість речей

Необхідна об’єктивну думку з боку. Живемо з чоловіком разом 4 місяці, знайомі півроку. Живемо разом з моїми дітьми.

Чоловік мені часто говорить, що любить мене, допомагає по дому, доглядає, піклується, часто дзвонить протягом дня, проводить зі мною весь свій вільний час, допомагає з моїми дітьми, добре до них ставиться, в загальному, в наших відносинах все в порядку .

Заробляє правда він менше, ніж я, набагато менше. Але це мене не напружує. Напружує те, що він практично ніколи не називає мене по імені, кличе майже завжди «солоденька» або «гарнюня моя», іноді «солодка моя дівчинка», але це рідше.

Тільки при інших людях може назвати по імені або взагалі ніяк не називає при людях, але частіше навіть, коли говорить про мене комусь, називає по імені та по батькові або ім’я вимовляє повне, а не коротке. Я говорила, що мені не подобається, коли мене по імені та по батькові звуть, не допомагає, все одно називає так іноді при людях, але коли ми одні, ніколи так не називає.

Причому з самого початку, як тільки познайомилися, він відразу почав уникати називати мене по імені. Спочатку в перший місяць називав мене «полуничка», потім «солодка полуничка», потім на другий місяць відносин зупинився на прізвиську «солодкий», чомусь саме в чоловічому роді.

Я обговорювала з ним це питання, поцікавилася, може бути у нього була колись дівчина з таким ім’ям як у мене, він сказав, що не було, просто хоче мене називати лагідно, але ім’я схиляти не хоче, тому придумав прізвисько, каже, що спеціально сидів і думав, як краще мене ласкаво називати. Я його кличу завжди по імені, тільки в смс називаю коханим.

Причому я помітила, що він і з іншими людьми часто так спілкується, сестру теж по імені не кличе, а завжди називає «Сістер», мою маму кличе «Мамо», свою маму «Маман», свого друга кличе «Корешу», навіть собаку мою кличе вигаданою ним кличкою, а не тією, як її по-справжньому звуть.

Може, у нього така внутрішня особливість, не любить імена або він до мене все-таки не дуже серйозно ставиться? Так, у нього є ще дивна особливість, він говорить, не люблю, а люблюкаю, не цілую, а цемкаю. Може, він просто зайве емоційний?

Так, забула, може це теж важливо, він молодший за мене, але він вже доросла людина, йому майже 30 років, раніше був одружений, розлучився ще до зустрічі зі мною.

Related Post

Через сукню ледь не розлучилася з чоловіком, свекруха тепер до нас ні ногою, буде знати як сина підставлятиЧерез сукню ледь не розлучилася з чоловіком, свекруха тепер до нас ні ногою, буде знати як сина підставляти

Посварилася я з своєю мамою на днях. Вона постійно говорить про те, що чоловік мене не любить, що не хоче одружуватися, але ми спеціально не розписуємося, я отримую допомогу на

facebook