fbpx

Мій хлопець заліз до мене в телефон и пофотографував листування з іншими хлопцями, мені про це не сказав, тому що я про це дізналася згодом коли сама залізла до нього в телефон

Я зустрічаюся з хлопцем 2 роки. У нас складні відносини, тому що ми люди з різних світів.

Він – відкритий, а я – замкнута в собі.
Я поступово почала йому відкриватися, перестала приховувати щось, але правда, не про все йому говорила.

Я до сих пір не говорила йому про те, що могла погуляти зі знайомими хлопцями, як з просто друзями. А він про це дізнавався від інших, в той час, як я говорила, що сиджу за лабораторними.

Все через його ревнощі. Загалом, я брехала йому, а він мені не довіряв весь час.

Одного разу, будучи на морі, він зайшов в телефоні з моєї сторінки “Фейсбук” і там побачив повідомлення, в якому я розповідала подрузі, що зрадила його з хлопцем.

Але тільки я не уточнила, що це був сон, адже фантастичний контекст наступного повідомлення сам собою це мав на увазі, що він і не прочитав.

Він зберіг собі скріншот, який я пізніше знайшла в його телефоні випадково. Так і нічого мені не сказав, як і я йому, коли видалила скріншот.

На нашу річницю він навіть повівся так, наче нічого й не було: привітав мене, завалив різними подарунками. Ні він, ні я, ми не хотіли заводити скандалів, бо і так відносини тріщали по швах, хоча ми любили одне одного дійсно.

Весь місяць він ходив з думкою, що я йому зраджувала, а я – що він не дотримав обіцянки.

По приїзду, хлопець одразу ж звернувся до моєї подруги за порадою і попросив її зі мною поговорити, умовити почати з ним цю тему м’яко, без скандалів.

Було важко, але мені довелося зізнатися йому в своїй брехні, а йому було важко цю брехню мені пробачити, хоча пробачити він може все, крім брехні.

І ми домовилися, що я без страху отримаю потік його ревнощів, буду все йому розповідати, а він буде намагатися не так бурхливо реагувати на те, що я можу погуляти з хлопцями, як з друзями, загалом, не ревнувати.

Так що, дорогі дівчата і юнаки, не брешіть своїм коханим.

Розповідайте правду, якщо ви їх любите, вони це відчують, якщо вони вас люблять – ні в якому разі не підуть.

Related Post

Чоловік каже, що одружиться, тільки коли я народжу йому дитинуЧоловік каже, що одружиться, тільки коли я народжу йому дитину

Ми разом вже два роки. Мій обранець 12 років перебував у цивільному шлюбі, потім вісім років був одружений офіційно, потім ще чотири роки жив у цивільному шлюбі. Я три роки

Батьки чоловіка вимагають грошей за те, що ми живемо з нимиБатьки чоловіка вимагають грошей за те, що ми живемо з ними

Після того, як я вийшла заміж, ми з Пашею переїхали жити до його батька з матір’ю. Я сирота з раннього віку, з цієї причини була завжди одна і ніхто не