Мій хлопець живе з іншою дівчиною вже два роки, говорить мені, що збирається купувати квартиру без неї, мовляв, ось тоді і заживемо

Познайомилася з чоловіком 2 роки тому. На той момент він був у відносинах з дівчиною, яка жила в іншій країні.

Місяці 4-5 ми з ним бачилися постійно, але потім дівчина приїхала до нього і вони стали жити разом. Все б нічого, але ми періодично продовжували зустрічатися, при чому, обидва розуміли, що це неправильно.

Все це тривало півтора року, поки ми все не припинили. Півроку не спілкувалися, але потім доля знову звела разом. Почали заново спілкуватися, проводити багато часу.

Багато розмовляємо абсолютно на різні теми, немає ніяких незручних моментів. Удвох дуже добре. Сказав, що з дівчиною зараз важкий період. Збирається купувати квартиру, але без неї.

Справа в тому, що ми працюємо в одній компанії і досить часто перетинаємося. Зустрічаємося до або після роботи. Періодично він говорить, що так тривати не може і нам потрібно припинити спілкування, але сам же його і відновлює через тиждень-два.

Це все триває вже два роки, і він до цих пір не може залишити мене в спокої. Багато разів говорила йому, що йому варто визначитися, але цього не відбувається. Не можу зрозуміти, чи варто продовжувати спілкування, думаючи, що у нього є почуття, і він просто боїться про них сказати і порвати з дівчиною. Або варто забути про все це, так як ні до чого це не приведе?

Related Post

Начебто ніхто не винен, начебто і проблем ніяких немає, а ось сумно і зовсім нічого не хочетьсяНачебто ніхто не винен, начебто і проблем ніяких немає, а ось сумно і зовсім нічого не хочеться

Минулий рік був для мене не найлегшим. Попри те, що на роботі я отримала нову посаду (зарплата зросла на 17%), записалася на курси англійської та оформила нарешті абонемент у фітнес-центр,