Мій хлопець зізнався, що любить і мене, і колишню

Зустрічаємося майже три роки. Нещодавно почали жити разом. Протягом трьох років періодично помічала, що у хлопця щось є до колишньої дівчини.

Він на неї сердився, розповідав, що хотів зробити їй пропозицію, говорив, що ненавидить її. Нещодавно ми посварилися, і після цього стало тільки гірше.

Хлопець почав шукати її, листуватися з нею. Зрештою зізнався, що любить її, хоче бути з нею. Мене теж любить, але не так сильно. Але хіба можна любити двох і чи зможе він полюбити мене так, як її? Мені дуже погано, я його правда люблю, але як бути, не знаю.

Наталя, 20 років. Порада від психолога.
Наталя, не так важливо, скільки років пройшло з моменту розставання з колишньою дівчиною, схоже, ваш партнер так і не зміг завершити ці відносини всередині себе. Судячи з вашого листа, він відчуває сильні суперечливі почуття: то говорить, що любить, то ненавидить – мабуть, багато між ними залишилося нез’ясованим. Що можете зробити в цій ситуації ви?

Думаю, вам навряд чи вдасться змінити ситуацію, поки партнер сам не розбереться у своїх почуттях, не прийме рішення, з ким хоче залишитися. Швидше за все, зараз марно питати, просити щось пообіцяти: він і сам не розуміє до кінця, що з ним відбувається. Ви не зможете вплинути на його рішення.

Скільки це займе часу? Іноді людині вдається розібратися досить швидко, а іноді навіть через роки ситуація не стає ясніше. Ви можете порадити йому звернутися до психолога, проте і тут важливо, щоб він сам вирішив, що йому це необхідно.

Ситуація вимагає певного вибору і від вас. Можна терпляче чекати, розуміючи, що на це піде час, можна вийти з відносин. На жаль, тут немає простого рішення. Але перш ніж робити якийсь вибір, треба розібратися з власними почуттями. Ви сумніваєтеся, чи може він любити двох, але навіть якби міг, необхідно зрозуміти в першу чергу, що відчуваєте ви самі. Що вас приваблює в ньому, що дають вам ці відносини, а чого позбавляють?

Що відчували ви кожен раз протягом трьох років, коли розуміли, що він все ще думає про колишню? Чи готові і далі справлятися з подібними ситуаціями? Які почуття ви відчуваєте поруч з ним?

Наталя, ситуація, в якій ви опинилися, непроста. Я дуже співчуваю вам і сподіваюся, що ці питання допоможуть вам розібратися у власних почуттях.

You cannot copy content of this page