Мій коханець Максим від мене вимагає розлучення і тільки після того як я розлучуся, він теж піде від дружини, бо в нього теж є сім’я

Привіт, хочу розповісти свою історію і попросити у Вас пораду.

У мене є одружений коханець, у нього двоє дітей, та й я заміжня з дитиною, з чоловіком планую розлучатися, але він все намагається відновити стосунки.

З Максимом (коханець) ми 3 роки, разом працювали, потім мене звільнили, він навіть не заступився, хоч і займав високу посаду.

Відкрив свій бізнес і покликав мене на роботу на хорошу посаду, але на маленьку зарплату, так як досвіду набираюся на цій посаді.

Іншим дівчатам він платить як мені, тільки на мені вся фірма (взагалі все, зп, звітність вся, реалізація і тд і тп).

Сказав він нібито дружині що любить іншу, але продовжує з нею жити, від мене вимагає розлучення і тільки після того як я розлучуся, він теж піде.

Останній раз ми посварилися 3 тижні тому, на те що я написала на його смс що він нудьгує, що не вірю йому, адже говорити можна все що завгодно, адже він сам так робив (розповідав мені) а вчинків немає з його боку, тільки смс та пропозиції зустрітися  (частіше готель) і розмови про работу.

На що він відповів, що доводити нічого не збирається і це не на користь нашим відносинам, може думки тільки помінялися у мене, а я відповіла, що дуже втомилася, я не прошу доводити і про які думки йдеться?

Відповів що він зрозумів! На цьому все! Ні дзвінків, ні смс. Перший час робочі справи вирішував зі мною, через інших співробітників, потім листи став писати по пошті.Спілкуємося виключно по роботі.

Скажу так я багато зробила для нього, я завжди його підтримувала, заспокоювала, виручала грошима (великі суми) а тепер він так себе повів.

Багато напишуть що мовляв сама напиши, але я не можу, я бігала за своїм чоловіком, писала йому перша після кожної сварки і багато чого, в результаті він ставився до мене як до ганчірки, ображав, принижував і як мені тепер бути, я місця не знаходжу собі, все чекаю, коли він мені подзвонить або напише не по роботі.

Related Post

Оля і Діма три дні не вилазила з ліжка, вона завагітніла, а він пропав на 10 років…Оля і Діма три дні не вилазила з ліжка, вона завагітніла, а він пропав на 10 років…

Дмитро Соколов, 35 років від роду, старший механік риболовецького судна, гуляв по рідному місту. Кожен раз, повертаючись із затяжних екзотичних і не дуже, рейсів, Діма захоплювався непомітною красою приморського міста,

Цікавий тест, який не займе більше хвилиниЦікавий тест, який не займе більше хвилини

Цікавий тест, який не займе більше хвилини. Подивіться на картинку і прочитайте про себе те, що дійсно належить до вашого темпераменту. Треба вибрати той будинок, який більше всього вам імпонує.