fbpx

Мій коханець Максим від мене вимагає розлучення і тільки після того як я розлучуся, він теж піде від дружини, бо в нього теж є сім’я

Привіт, хочу розповісти свою історію і попросити у Вас пораду.

У мене є одружений коханець, у нього двоє дітей, та й я заміжня з дитиною, з чоловіком планую розлучатися, але він все намагається відновити стосунки.

З Максимом (коханець) ми 3 роки, разом працювали, потім мене звільнили, він навіть не заступився, хоч і займав високу посаду.

Відкрив свій бізнес і покликав мене на роботу на хорошу посаду, але на маленьку зарплату, так як досвіду набираюся на цій посаді.

Іншим дівчатам він платить як мені, тільки на мені вся фірма (взагалі все, зп, звітність вся, реалізація і тд і тп).

Сказав він нібито дружині що любить іншу, але продовжує з нею жити, від мене вимагає розлучення і тільки після того як я розлучуся, він теж піде.

Останній раз ми посварилися 3 тижні тому, на те що я написала на його смс що він нудьгує, що не вірю йому, адже говорити можна все що завгодно, адже він сам так робив (розповідав мені) а вчинків немає з його боку, тільки смс та пропозиції зустрітися  (частіше готель) і розмови про работу.

На що він відповів, що доводити нічого не збирається і це не на користь нашим відносинам, може думки тільки помінялися у мене, а я відповіла, що дуже втомилася, я не прошу доводити і про які думки йдеться?

Відповів що він зрозумів! На цьому все! Ні дзвінків, ні смс. Перший час робочі справи вирішував зі мною, через інших співробітників, потім листи став писати по пошті.Спілкуємося виключно по роботі.

Скажу так я багато зробила для нього, я завжди його підтримувала, заспокоювала, виручала грошима (великі суми) а тепер він так себе повів.

Багато напишуть що мовляв сама напиши, але я не можу, я бігала за своїм чоловіком, писала йому перша після кожної сварки і багато чого, в результаті він ставився до мене як до ганчірки, ображав, принижував і як мені тепер бути, я місця не знаходжу собі, все чекаю, коли він мені подзвонить або напише не по роботі.

Related Post

І вона легковажно озвучила бажання: «Хочу собі білі туфлі!» Він відповів їй: «Будуть!»І вона легковажно озвучила бажання: «Хочу собі білі туфлі!» Він відповів їй: «Будуть!»

Після закінчення школи, з нею познайомився молодий чоловік, він залицявся до неї і незабаром вони стали зустрічатися і довго гуляти вечорами, тримаючись за руки. Він завжди її проводжав. Вони обидва

Мій чоловік виявився альфонсом, коли я завагітніла та народила, то все одно їжа та одяг купувалися за кошти мої та моїх батьківМій чоловік виявився альфонсом, коли я завагітніла та народила, то все одно їжа та одяг купувалися за кошти мої та моїх батьків

Чоловік – альфонс. Я, як і всі нормальні дівчата, хотіла зустріти того єдиного, і вийти за нього заміж, створити сім’ю і мати дітей. Я познайомилася з одним хлопцем, трохи зустрівшись переїхала

facebook