fbpx

Мій колишній чоловік постійно цькував мене за те, що я не можу мати дітей, при чому він це розповів всім родичам і вони теж кожного разу мені це казали

Перший чоловік у мене був в 17 років. Незабаром з тим хлопцем я розлучилася з взаємної згоди, через рік зустріла Олега, мого майбутнього чоловіка. Він старший за мене на 5 років, працює в автосервісі.

У нас швидко спалахнули почуття, він красиво залицявся, дарував квіти. Коли сталася наша перша близькість, він мене приголомшив своєю заявою: «Машка, а я-то думав ти порядна дівчина, думав, я перший, а воно он як виходить».

Після цих слів Олега я не бачила більше року. За цей рік я вирішила для себе, що якщо не знайду гідного чоловіка, просто народжу дитину для себе і все.

Так пролетів рік, я пішла навчатися в інститут і була запрошена на день народження до своєї подруги, де знову зустрілися з Олегом.

Знову спалахнули почуття як в перший раз і через півроку ми пішли в ЗАГС.

Коханий пообіцяв, що не буде мені нагадувати про той скандал, але довго не протримався: вже через тиждень після весілля він мені закотив істерику, через неприбрану на місце косметичку. «У тебе стільки мужиків було, і що, жоден з них не навчив тебе прибирати».

Він мені нагадував при кожному слушному випадку, що не він мій перший чоловік.

Я плакала, просила його припинити, один раз навіть пішла з дому, жила тиждень в подружки. Він мене шукав, ходив в інститут, знайшов адресу подружки, прийшов з букетом, стояв на колінах, просив повернутися. І я повернулася.

Уже ввечері у нас вибухнув скандал, підгрунтям якого знову стала відома тема. Тоді Олег перший раз мене прогнав.

Але сумніше було те, що протягом 5 років шлюбу я не могла завагітніти. Про Олега я мовчу: як він тільки не ображав мене, але потім знову вибачення, сльози, поцілунки.

Останньою краплею став похід в гості до свекрухи, коли Олег з братом вийшли покурити, а свекруха вирішила разом з дружиною брата Олега поговорити зі мною по душам.

Було багато води і неприємні фрази: «Машенька, ти розумієш що Олежка не винен в тому, що у вас немає діток, просто коли було багато чоловіків, то завагітніти дуже складно», «Хто знає що в тебе в житті було, може пару болячок знайдеться, ні я Олега не захищаю, ну ти ж не чиста до нього прийшла ».

Тобто виходить, що в тому, що не Олег був першим чоловіком, знають всі його родичі? Я була в шоці, ввечері вдома стався скандал, після чого мене забрала швидка – нервове перенапруження.

Лежати в лікарні я не хотіла, тому через 2 дні мене забрала подруга, яка на той час поміняла місце проживання. Місяць я жила і насолоджувалася життям, потім повернулася додому, але зовсім інша. Я зібрала речі і подала на розлучення, а наостанок сказала: «Олеженьке, йди, шукай собі «порядних», якщо я тобі не підходжу, будь щасливий».

Незабаром я влаштувалася на гарну роботу. Працювала, насолоджувалася життям без нього. Одного ранку мені зателефонувала колишня свекруха і сказала, що «Олег одружується на такій хорошій дівчинці». Вона думала довести мене цим дзвінком до сказу, а викликала напад сміху. Я побажала удачі.

Через рік і я вийшла заміж за хлопця з моєї роботи. Коли я йому сказала, що він в мене не перший, він просто засміявся і сказав: «А хіба це має значення?» Я дуже боялася, що у мене знову буде проблема з вагітністю, але на подив через 10 місяців після весілля у нас з’явився Андрійко, а ще через рік – близнючки-доньки Катюша і Лерочка.

Цього року Андрюша йде в перший клас, і я вирішила з’їздити до подружки в той район, де я колись жила. Від подруги я дізналася, що Олег вже розлучився, живе з мамою, дітей у нього і від цього шлюбу немає.

Мені так хотілося зайти до них і сказати: ну добре, я погана, що дітей тобі не родила, а що ж ти другу погану знайшов, що теж дітей не народила? Або може я тебе заразила, що не ти у мене перший був? Я стояла перед дверима, але так не наважилася увійти. А ви б як вчинили?

Related Post

І чому таким, як Віра, трапляються такі порядні і гідні чоловіки?І чому таким, як Віра, трапляються такі порядні і гідні чоловіки?

Мій рідний брат Ігор працює начальником одного з відділів у великому банку. Він завжди добре заробляв і зовсім недавно купив однушку в центрі міста. Почав її здавати, а сам продовжував

Як подолати складний період в нашому сімейному житті?Як подолати складний період в нашому сімейному житті?

Моєму чоловікові 34 роки, мені 27 років, ми в шлюбі майже 3 роки, немає у нас дітей. У цьому році наша сім’я пережила багато проблем: взимку у нас сталася криза

Подруга відбила у мене хлопця, хоча коли мене заспокоювала говорила, що такі хлопці просто не “для нас”, мовляв не рівня я йомуПодруга відбила у мене хлопця, хоча коли мене заспокоювала говорила, що такі хлопці просто не “для нас”, мовляв не рівня я йому

Прочитала сповідь «За моєю спиною найкраща подруга зустрічалася з моїм чоловіком» і хочу написати свою історію на цю тему. Може, комусь на душі після її прочитання стане легше. Колись мені