Мій колишній хлопець, з яким я зустрічалася три роки, пішов жити до моєї матері

Ми з Вадимом зустрічалися понад три роки. Спочатку стосунки були відмінними, але згодом його пристрасть до пляшки посилилася, й він почав влаштовувати мені скандали за будь-яку затримку в офісі.

Вадик сам не працював, але вважав, що чоловік завжди правий. Він вимагав, щоб я звітувала за кожну дрібницю, хоча жодного разу не сумнівався у моїй вірності. Відносини ставали дедалі неприємнішими.

Я неодноразово говорила йому про це, проте Вадик і не думав змінюватися. У цей період моя фірма відкрила нову філію в іншому кінці міста, і мені запропонували там працювати. Зарплатню обіцяли помітно підвищити, тож я погодилась.

На це Вадик відреагував бурхливо – напився, закотив скандал… Його істерика стала останньою краплею, і я сказала, що ми розлучаємось. Більше не було сили терпіти.

Мабуть, він не очікував такої реакції, адже, зазвичай, я добра, та все йому пробачала. Він здивовано дивився на мене, а потім почав щось бурмотіти, та просити його зрозуміти… Я більше не слухала, просто розвернулась і пішла.

Я оселилася в затишній квартирі, і мені було так добре без вічних допитів, та скандалів! Вадик спочатку дзвонив, скаржився, що йому погано без мене, був, як завжди, нестриманий, та збуджений, а потім зовсім зник.

Спочатку я сумувала за ним, але поступово заспокоїлася. Життя налагодилося. Частину зарплатні я відправляла мамі, іноді дзвонила їй, та цікавилася, як живе, чи не потребує чогось, іноді заїжджала в гості.

Ми говорили про різне. Мама казала, що давно не бачила Вадика і не знає, чим він займається. В черговий раз, коли я приїхала до мами, я зустріла біля її під’їзду Вадима. Він швидко привітався, та пішов.

Я розповіла про це матері, але вона нічого не відповіла, лише здивувалася і швидко змінила тему. А через деякий час я помітила у маминій квартирі його куртку!

Мати нічого не захотіла відповідати. Вона посміялася і припустила, що Вадим забув її колись давно. Виглядало дуже неправдоподібно.

У мене залишився неприємний осад. Я все обмірковувала ситуацію, але й припустити не могла, що буде далі. Апогеєм стала зустріч із маминою сусідкою. Тітка Валя зраділа, побачивши мене, почала розпитувати, куди я зникла.

Вона повідомила мені, що часто бачить, як до мами заходить Вадим, а мене чомусь давно не зустрічала. Вона не знала, що я переїхала в інший район і вже пів року, як ми з ним не живемо разом.

Це був шок дізнатися, що Вадик приходить до моєї матері! Я не розуміла, чому мама мені брехала? Я зателефонувала до неї, та зажадала порозумітися.

У відповідь вона раптом спалахнула:
– Усі ми дорослі люди, Олено, ти маєш розуміти. Так, Вадик приходить до мене. Він допомагає у господарстві. Та й взагалі, ми дорослі люди.

На моє запитання – навіщо було брехати, я почула образи на свою адресу. Мати крикнула, що вона самотня жінка, і я маю розуміти й поважати її рішення!

За кілька днів мама зателефонувала сама і запитала, коли я приїду. На моє запитання, чого вона хоче, заявила, що у них закінчилася картопля і добре, щоб я привезла продукти, оскільки вона зібралася готувати рагу, яке Вадик так любить.

Вона додала, що може і мене пригостити, якщо, звичайно, я захочу трохи погостювати. Це було вже занадто! Я намагалася тактовно відповісти, що їм від мене більше нічого не світить, щоб вони котилися зі своїм рагу якомога далі!

Мати сильно здивувалася, потім почала кричати, що молоді не поважають старших, що залишають своїх батьків напризволяще… Слухати всю цю маячню у мене не було сили, тому я кинула слухавку.

Більше ми не спілкуємося! Я не розумію, як вона змогла так вчинити? Чи їй не бридко? Невже немає інших чоловіків? Як я можу з ними зустрічатися? Що робити?

You cannot copy content of this page