fbpx

Мій майбутнім чоловік Сашко при знайомстві попросив, щоб я вислала свої відверті фото, звісно я обурилася такій поведінці

Історія про те, як ми познайомилися з чоловіком на сайті знайомств. Хочу розповісти історію моїх відносин з чоловіком. Для мене це другий шлюб, разом ми живемо вже два роки. А до цього я п’ять років була одна.

Не скажу, що я була розчарована в чоловіках, ні, зовсім навпаки, я шукала відносин. Мене знайомили родичі й друзі, було багато залицяльників, але якось не складалося. Я живу в невеликому містечку, поле для побудови відносин тут невелике. Тому через деякий час я стала реєструватися на сайтах знайомств.

До зустрічі так справа й не доходила, звісно, я виявляла обережність. Давала телефон, з деякими чоловіками довгий час спілкувалася і здавалося, що ось вона – моя доля, але ні. Поки одного разу не познайомилася з Сашею, моїм нинішнім чоловіком.

Він мені написав перший, трохи розпитали одне про одного. Чесно, я подумала, що це черговий нудьгуючий хлопчик, який пише аби скоротати час. Так ми спілкувалися дня дві, поки він не попросив скинути фото в стилі ню.

Мене це страшенно розлютило і розчарувало. Ще один збоченець! Я грубо йому відмовила і думала, що на цьому наше знайомство закінчиться. Але через деякий час він мені знову написав і ми відновили спілкування.

Ми спілкувалися два місяці. І за той час я дізналася, що він такий же самотній, як і я. Йому катастрофічно не щастить у відносинах, а він так мріє про сім’ю та дітей. Загалом ще через місяць сталася наша перша зустріч, на якій він поводився як боязкий хлопчисько.

Потім два місяці спілкування телефоном до ранку, рідкісних зустрічей з-за далекої відстані і ось уже два роки ми одружені, зараз чекаємо свого первістка.

Перший час я придумувала всякі історії нашого з ним знайомства – мені було соромно зізнатися рідним і знайомим, що познайомилася з Сашею на сайті знайомств. А зараз, коли я впевнена, що це моя найрідніша і найближча людина, яка мене любить і ніколи не зрадить, я готова кричати на весь світ. Геть стереотипи, що на таких сайтах сидять одні збоченці! Проявивши обережність, можна знайти справжню любов!

Related Post

Нас з Юлею мабуть звели якісь благословенні сили, бо те, що сталося, не пояснити…Нас з Юлею мабуть звели якісь благословенні сили, бо те, що сталося, не пояснити…

Ми посварилися з дівчиною. Прийшли в кіно, і посварилися через дурниці. Вона пішла, а я залишився. Я гордий, до того ж вона сама винна. Почала капризи на порожньому місці. Нехай

Зі своїм майбутнім чоловіком я познайомилися на кладовищіЗі своїм майбутнім чоловіком я познайомилися на кладовищі

Цю історію знайомства зі своїм майбутнім чоловіком якось на дозвіллі повідала мені Олена Василівна, згадуючи свого коханого чоловіка Віктора, який помер понад десяти років тому.  «Навчалася я тоді на вихователя