Мій молодший брат сказав: «Валерка, мама сказала, щоб ти з дому нікуди не ходив, вона тобі сьогодні вошей труїти буде», – і благополучно їде. Більше з Веронікою ми не спілкувалися

Я живу в невеликому селі, в яке, як і в багато інших, дуже часто приїжджають міські хлопці на канікули. Такою і була Вероніка – моя перша любов. Що я тільки не робив: і запрошував її ввечері прогулятися, і допомагав донести сумки з магазину, і умовляв молодшого брата вкрасти її велосипед, щоб потім героїчно його знайти. Величезною перешкодою до цієї дівчини була її бабуся Настя!

Вона з якоїсь причини (а саме за злодійство огірків з її городу, про які я ні слухом ні духом) мене не злюбила і намагалася звести наше спілкування до мінімуму. Звичайно ж, мене це не зупинило.

Одного разу у Вероніки впала сумочка в наш ставок. Я, подумки надівши костюм супер-героя, спробував величезною палицею її дістати з невеликого містка. Все б пройшло вдало, якби не мій молодший брат, який проїжджав повз на велосипеді. Крихкий місток похитнувся, і я благополучно відлетів до ставок.

Сумочку я дістав, але весь пропах болотом! Незважаючи на це, Вероніка мило посміхнулася, забрала сумочку і сказала, що сьогодні ввечері на дискотеці буде танцювати тільки зі мною.

На крилах щастя і величезного смороду від ставка я полетів додому, але ввечері мене чекав неприємний сюрприз: в моїй густий шевелюрі після ранкового купання завелися нехороші друзі, кажучи по-науковому – я захворів на педикульоз. Так як часу не було, я просто підстригся наголо і пішов на заповітне побачення.

Біля будинку Вероніки я побачив її бабусю, з якою мені довелося розмовляти в очікуванні коханої.

Але ось довгоочікуваний момент! Вона йде до мене назустріч, і навіть злісний погляд її бабки не може нічого зіпсувати. У цей момент до нас під’їжджає мій молодший брат зі словами: «Валерка, мама сказала, щоб ти з дому нікуди не ходив, вона тобі сьогодні вошей труїти буде», – і благополучно їде. Більше з Веронікою ми не спілкувалися, та й з багатьма дівчатами теж.

Але я все ж помстився братові за себе: протримав його в цьому ставку рівно годину, а потім не запускав в баню, щоб він не зміг помитися.

You cannot copy content of this page