ЦЕ EASY Життєві історії Мій начальник запропонував проводити з ним час у неформальній обстановці, я погодилася. Але потім по справжньому закохалася. До того же в мене є хлопець, а в нього дружина, від якої він не збирається йти

Мій начальник запропонував проводити з ним час у неформальній обстановці, я погодилася. Але потім по справжньому закохалася. До того же в мене є хлопець, а в нього дружина, від якої він не збирається йти

Мені дуже потрібна порада, я заплуталася і мені самій дуже важко впоратися з цією сітуацією.

Я напевно ламаю всі можливі моральні підвалини! Але це сталося! Ми просто без розуму одне від одного!

Я спочатку була проти чогось серйозного, але чим далі все йде тим більше прив’язуюся до нього і розумію що хочу бути тільки з ним.

У мене є хлопець,  але я готова піти від нього. Начальник спочатку заїкався що хоче бути разом зі мною, але тоді я була невпевнена і сказала йому що ні в якому разі не хочу щоб він йшов з сім’ї.

А зараз він не говорить на цю тему. Мій хлопець мене дуже любить і я не можу навіть уявити думку про те щоб зробити йому боляче. Я заплуталася, але не можу припинити це божевілля.

Я божеволію і думаю про нього 24 годин на добу, ми постійно листуємося по СМС. Я знаю, що ця тема вже давно не нова і нею в сучасному світі не здивуєш нікого.

Просто мені зараз важко і хочеться отримати поради, як поводитися далі в нинішній ситуації? Руйнувати його сім’ю або пожертвувати собою і своїм щастям?

Я доросла жінка, але закохалася як дівчисько. Що робити?

Звільнитися не можу і не хочу. Так і не факт що знайду работу. Так роботою не разкидуються. Він мені нічого не обіцяв, не говорив слів кохання, на все йшла свідомо.

Але не думала, що так сильно закохаюся. Я думаю про нього часто. При тому, що дзвонить і пише першим завжди він, ініціатива зустрічей теж від нього, але я відчуваю що залежу більше від нього. Я часто в пригніченому настрої.

Допоможіть розібратися з собою. Як далі вести себе. Не можу зараз зрозуміти що робити і як себе вести з нім. І без нього не можу і з ним теж якесь божевілля.

Я кинулася у вир з головою не подумавши про наслідки, а тепер як прийшло осяяння що я накоїла адже він одружений. І що йти з сім’ї не збирається.

Related Post

У результаті зрадила чоловікові, але коханець зник, заблокував усі контактиУ результаті зрадила чоловікові, але коханець зник, заблокував усі контакти

Мені 32 роки, двоє дітей, чоловік. Почну з того, що в школі закохалася, була популярна, але в себе не вірила, зараз я розумію чому занижена самооцінка та проблема інтимного характеру,

Мій хлопець спілкується з колишнімиМій хлопець спілкується з колишніми

Мені 40 років, у розлученні я вже два з половиною роки і за весь цей час у мене не було стосунків із чоловіками, жодних. Від шлюбу залишилася одна кохана дочка.

Виставила невдячних родичів за поріг і не шкодую, нарешті можу робити те, що треба мені, а не бути наймитомВиставила невдячних родичів за поріг і не шкодую, нарешті можу робити те, що треба мені, а не бути наймитом

Ми з чоловіком винаймали житло. Від знайомої нам перепав величезний будинок на 3 кімнати, з великою ванною, кухнею і ще багатьма умовами. Нам на 3 цього було багато, бо дитина