Перейти до вмісту

Мій найкращий друг почав таємно кликати мою кохану погуляти, поки я був на роботі. Він казав, що вона йому просто подруга

  • від

Історія розгорнулася 5 років тому. Я хлопець мені 34 роки.
У мене є найкращий друг якого я знаю понад 10 років. Пройшли через вогонь і воду можна сказати.

Гуляли в основному вдвох завжди й тут нас покликали на весілля до старого знайомого. З першого погляду мені сподобалася одна дівчина, витріщався все свято на неї, так в підсумку не вистачило сміливості підійти.
А весілля було її двоюрідного брата. З голови більше вона нікуди не поділася. Дізнався номер і все закрутилося, почали зустрічатися і надалі жити.

Я відразу познайомив її з другом і у нас виявилася таке собі тріо. У неї особливо друзів не було і ми удвох. Він їй став кращим другом і подругою, секретики, таємниці, все обговорювали між собою, багато моментів я навіть не знаю.

Удвох вони гуляли пару раз і мені це не сподобалося, відразу припинив.
Я бачив його очі, вони вже зовсім почали по іншому дивитися на неї, тепло так виливалося на неї з його боку.

Уже стало не приємно чути що у них неймовірно багато спільного і душевно імпонують одне одному.Поки я на роботі дізнався що він кличе її гуляти не порадившись зі мною. Як я подивився листування, там без підозр і не глянеш, таке відчуття що 50% видалено.

Як стало відомо що він їй зізнавався в любові й захотів що б вона стала його дівчиною. Коли вона відмовила, він поїхав в іншу країну і більше ми не спілкуємося.
Ось і дружба дівчата з хлопцем.