Мій невдалий досвід роботи онлайн моделлю. Дівчата, не шукайте легких грошей

Мені лише 19 років. Нещодавно почала працювати на веб-сайті. Підбила мене на таке заняття найкраща подруга, яка працює близько двох років у цій сфері (їй 23 роки). Вона змінила вже 4 студії.

Я студентка і питання про гроші стоїть гостро, тож погодилася не роздумуючи. Я тоді зателефонувала її адміністратору і домовилася про співбесіду (заздалегідь про все я, звичайно, знала від подруги).

Студія була в житловому будинку, мене люб’язно зустріла дівчина і проводила в маленьку кімнату «адмінку». Вона розповіла про те, що зарплата у новеньких становить близько $1000, а Віка (моя подружка) отримувала на той час $1300.

Я швидко погодилася на всі умови (включаючи те, що відповідає за поширення своєї особистої інформації на сайтах). Через 3 дні (стільки готуються анкети на сайтах) мене покликали попрацювати. Я сиділа на дуже незручному кріслі, а через ширму була інша дівчинка, яка весь час була в приваті.

Адміністраторка Зоя, коли посадила мене на робоче місце, крикнула колезі: «Аня, вирубай звук». Сказано це було голосно та нецензурно. Я не люблю таке звернення, тим паче грубим тоном і такими словами.

Зоя ввімкнула камеру та спеціальну програму, коротко розповіла, що і де. Встановила меню. Я включила музику і чекала наплив людей, але до мене протягом 40 хвилин ніхто не заходив, від чого в мене різко впав настрій. Дівчина через ширму, виходячи на перерву, сказала: “А що ти хотіла спочатку, гори золота?”. Так думала, і так мені говорила Віка.

Через 15 хвилин до мене зайшов перший відвідувач і пише в загальний безкоштовний чат «300 токенів». А це 15 доларів! Але хіба він не бачив, що ціна значно менша?

Я йому відповідаю, що згодна. У відповідь надходить повідомлення: «Знімай футболку, і я тобі віддам гроші». Я подумала, що якщо він на такому сайті і в нього були гроші, то варто ризикнути. Я вдіяла, а користувач просто вийшов.

За хвилину після цієї події приходить Зоя і кричить на мене, що гроші треба брати вперед! Від такого тону я мало не розплакалася. Потім з’являлися люди, і я заробила 70 доларів, на що Зоя відповіла: мало, інші по 300-700 робили. Пішла я засмучена, але з твердою метою досягти результатів, як у Вікі.

Наступного дня я заробила трохи більше – 87 доларів, і все одно була зла, тому що план складав від 100 доларів за зміну. Гроші не йшли рікою, як хотілося. Інші моделі ходили, піднявши гору ніс і розповідаючи за моєю спиною, як заробили 2000 доларів просто за те, що відправили повітряний поцілунок.

Я злилася, міняла стиль, міняла речі. Але на рахунок мені приходило лише трохи коштів, а Зоя нервувала і кричала, що я недолуга модель. Віка теж насміхалася.

Через якийсь час я пішла, не витримавши нападок з усіх боків, обірвала зв’язок із подругою. Складна робота, мінус нерви і знецінюєте себе як особистість. Дівчата, не шукайте легких грошей, такого не буває.

You cannot copy content of this page