fbpx

Мій новий чоловік почав погано ставитися до мого сина від першого шлюбу, забороняє йому дивитися мультики, а мене ревнує до покійного чоловіка

Я молода жінка, мені всього лише 25 років. Але я нещаслива. У 20 років я вийшла заміж, у 21 рік стала мамою, а у 23 роки овдовіла.

У 24 роки я зустріла хлопця і ми стали жити разом. Спочатку все було ідеально: до сина мого він ставився добре, до мене ще краще. Але буквально місяця півтора тому все змінилося.

На мого сина він став кричати, хапати його різко і ставити в кут, не дає дивитися йому мультфільми, може нагримати.

Зі мною веде мене теж дивно, то ласкавий і ніжний, то грубіянить, нікуди мене з собою не бере, тільки іноді виходимо в магазин разом.

Різдво я буду зустрічати у мами з сином, він їхати до неї відмовився. Чіпляється, мовляв, несмачно приготувала, або не те і не так, як він хотів, не так прибрала в будинку і т.д.

На всі мої спроби виправдатися, обриває мене на півслові й каже, що я цілий день нічого не роблю, тільки лежу, хоча це далеко не так.

Я не можу  знайти роботу, а він мене гнобить, мовляв, йди хоч прибиральницею працюй (я бухгалтером працювала, скоротили через те, що часто хворіє син і я теж).

Він психує, коли я згадую свого покійного чоловіка.
Я вже не знаю, що мені робити, терпіти все це далі, або піти?

Я просто його люблю, він хоче дітей, але у нас вони не виходять, я ж не винна.

Я заплуталася в цьому житті й в цих відносинах і не знаю, як бути далі. Дуже люблю свого сина, але і його теж люблю.

Ось такі у нас відносини заплутані. Мені просто хотілося висловитися, тому, що наболіло на душі. Вибачте, що відняла вашу увагу.

Related Post

Невдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався менеНевдалі шлюби і друг, який умів чекати роками. Влад дочекався мене

Закінчилися важкі, хворі відносини. Було лише одне бажання, лягти і не ворушитися, але я не могла собі цього дозволити. Два моїх сина від першого шлюбу не давали ні хвилини спокою.

4 історій зрад, розказаних приватним детективом4 історій зрад, розказаних приватним детективом

1. Пікап 80-го рівня «Жінка підхопила якийсь венеричне захворювання від свого партнера. Ну і стала здогадуватися, що щось в їх відносинах пішло не так. Ми стежили за суб’єктом, коли він