fbpx

Мій новий сусід має двох дружин. Історія звісно не типова і дуже цікаво за цим спостерігати

Я живу в новобудові зі своєю дівчиною Настею. Нещодавно в’їхали нові сусіди, про яких і хочу написати.

Сусіди: Єгор років 35, Наташа і Марина приблизно по 27-30 років і троє дітлахів від 1 до 5 років.

Спочатку ми подумали, що одна з жінок є сестрою Єгора, але потім бачили, як він цілується і з одною, і з іншою.

І ось днями перекинулися по-сусідськи парою фраз з приводу наших замерзлих авто і я поцікавився щодо його стосунків з жінками. Єгору явно хотілося поговорити й похвалитися і він почав свою розповідь (далі з його слів):

Познайомився я з Наташкой і Маринкою на роботі років 7 тому. Вони працювали у мене в аптеці. Чарівні дівчата, дві подружки.

Я з ними деякий час пофліртував і по черзі сходив з кожною на побачення – сподобалися обидві так, що не міг вибрати. Вони теж за мене вчепилися, і коли я запропонував з’їхатися втрьох, були не проти – навіть зраділи новому досвіду.

Дівчата виявилися цікавими в ліжку і невибагливими в повсякденному житті. Краса! Так і стали жити.

Приблизно через рік Марина завагітніла і я їх обох звільнив і відправив відпочивати разом у санаторій, потім Наташа возила подругу по лікарях, обстеженням.

У мене на це просто не було часу, тому що багато часу був на роботі, відкривав нові аптеки – тепер я власник невеликої мережі.

Народився первісток, але проблем, які виникають в молодих сім’ях, у нас не було – всі турботи розділили на трьох. Потім пішли ще діти, але нічого – мої дівчата з усім справляються.

Ось переїхали зі старої квартири в більшу трикімнатну, а також почали будувати будинок – двоповерховий на 250 кв.м. Мріємо ще про дітей і щоб всім було просторо. Я не розписаний ні з однією з дружин, але всі діти записані на мене.

Правда, є в таких відносинах мінус – це родичі. Постійні конфлікти, що від рідні з мого боку, що з їх. Вони не розуміють нас, розпускають чутки й небилиці. Але ми ж порядні люди! Добре живемо, не лаємося, нас все влаштовує! Якого біса вони до нас лізуть?

Єгор покликав нас з Настею в гості. А коли я переказав його розповідь, моя дівчина прямо вибухнула гнівними вигуками “так що це за багатоженство”, “ось кабель!”, “Не хочу з цієї сімейкою знайомитися!”.

А мені здається, якщо ніхто не проти, дружини щасливі, діти здорові, ситі й вмиті, мужик грошей на всіх заробляє, то може і нічого страшного в такій сім’ї немає?

Related Post

Заснув в маршрутці, підсіла дівчина на яку я випадково поклав голову, а потім ще й обійняв. У підсумку вона стала моєю дружиноюЗаснув в маршрутці, підсіла дівчина на яку я випадково поклав голову, а потім ще й обійняв. У підсумку вона стала моєю дружиною

Хочу розповісти вам історію свого знайомства з майбутньою дружиною. Це сталося взимку минулого року. Знаєте, я той тип чоловіків, яких називають “ведмедями” – в зимовий час постійно сплю, в кожну