Мій перший хлопець після двох ночей просто покинув мене, хоча він знав, як це для мене важливо. Тепер я себе звинувачую у цьому і думаю, що це позначиться на моєму майбутньому

Зустрічалася з хлопцем три місяці. Він був моїм першим хлопцем. Уже після перших двох трьох тижнів обоє зрозуміли що хочемо одне одного, але я сказала що не хочу поспішати, бо хотіла перевірити його.

Було все класно, кохання і все таке. Він кілька разів питав, натякав і трохи давив. Потом через місяці відносин у нас все-таки трапилася близькість.

Не скажу що це було найкращим спогадом, тому що було не приємно. Так і обидва підійшли до цього не дуже відповідально, я була не зовсім готова морально.

Я розуміла що ми колись все одно розлучимося, але я не думала що так швидко і про наслідки теж, я все одно хотіла. І зробила це.

Потім у нас було ще й не раз. Через місяць ми розлучилися, я хотіла розібратися, продовжити далі, але він не захотів.

Сказав що позасмучується місяці два і все у нього забудеться.

Бачила його після розставання, він був засмучений як і я. Друг його теж сказав що йому було погано. Але я не розумію чому він не захотів, адже якщо є почуття, то інше можна виправити якщо захотіти.

Посварилися з дурної причини й обидва винні самі.

Зазвичай відносини зміцнюються після сварок, але він відмовився продовжувати. Я розуміла що були не дуже здорові відносини, але я думала то це пройде якщо ми обидва захочемо.

Відчувала бар’єр між нами й розуміла що він теж це відчуває, але обидва мовчали.

Я не хотіла про це думати. Зрозуміла, що я повинна була поговорити з ним про це, але я намагалася все сама виправити, (відносини).

Зрозуміла, що не надто довіряла йому якоюсь мірою, але все одно дуже кохала.

В загальному  “одягла рожеві окуляри”. Не скажу що мені було погано в цих відносинах, було класно. Якесь змішане почуття було. Але він сказав що на початку йому було класно зі мною, а потім погано і причому за його словами нам обом.

Тепер я шкодую що зробила це з ним, це дуже ображає. Не знаю, напевно якби стосунки тривали довше я б не винила себе. Відчуття ніби мене використовували, боюся що це позначиться на мені, нібито травми. Або мені так погано після розставання що я зараз себе просто накручую.

Related Post

Ніна була б і рада, але випадок все вирішив. Тепер вона точно знає, що хоче своїх дітейНіна була б і рада, але випадок все вирішив. Тепер вона точно знає, що хоче своїх дітей

Ніна не могла заснути. Все їй було якимось не таким, чужим. Хоча приїхала до кращої подруги погостювати кілька днів, але так їй додому ще не хотілося ніколи. Тихенько встала, бо

Через сон вона наче просила моєї допомогиЧерез сон вона наче просила моєї допомоги

Вчора мені наснилося, що я читаю книгу і, в ній описувалося, як гуляю я по парку з одною досить інтелігентною і культурною на вигляд старенькою, і вона говорила мені про