Мій вчитель з математики став моїм чоловіком

У школі у нас постійно змінювалися вчителі математики. Навіть у старшій школі майже кожні півроку був новий учитель. Але тільки не в одинадцятому класі. До нас прийшов хлопець тільки з вузу. Він до самого іспиту вів нас.

Гарний, розумний і смішний. Він знав, коли з нами можна пожартувати, а коли можна було і суворіше спілкуватися. Я сиділа на першій парті, відразу перед учителем.

Спеціально заради вчителя математики я чепурилася. Заради нього зробила зачіску. Одягала або щось дуже обтягуюче або сорочки, через які було видно багато що.

Я помічала, як він соромився, коли дивився на мене.

Ну день біг за днем, а нічого не відбувалося: ми обмінювалися поглядами, та й годі. На початку березня я підійшла до вчителя і попросила позайматися зі мною, тому що не зрозуміла тему.

Звісно, я все зрозуміла. Мета була одна – залишитися наодинці після уроків.

Коли всі пішли, він підійшов і запитав, що мені незрозуміло. Я зробила крок назустріч, піднялася на ципочкм і чмокнула його в щоку.

Я хотіла поцілувати його просто в щоку, але він трохи повернувся і ми наполовину зачепили одне одного губами. Це був мій перший незграбний поцілунок. По його обличчю  розмазався блиск для губ. Він взяв мене за плечі і подивився в очі. Я навіть не могла зрозуміти, як довго тривало це мить: чи секунду, чи годину.

Ми розмовляли майже хвилин сорок. Він переконував мене, що я повинна знайти собі однолітка, наводив докази. А коли я дістала вологу серветку і стерла з його обличчя розмазаний блиск для губ, він схопив мене руками за плечі і посунув до дверей, ми злилися в поцілунку.

Аж до літа ми зустрічалися потай від усіх: ніяких смсок, листувань і іншого. Переживала, що його звільнять з роботи, якщо дізнаються. Приховувала наші відносини від усіх: батьків, подруг, однокласників. Можливо, дехто й здогадувався, але тримав язик за зубами.

Про все ми розповіли моїм батькам після мого вступу до вузу. А хлопцеві все ж довелося звільнитися зі школи. Втім, навіть на краще. Влаштувався на більш спокійну роботу в IT-компанію.

Дуже переживала за те, як приймуть його мої батьки. Але на подив, все пройшло нормально. Хоча навіть зараз, через стільки років мама іноді жартома згадує про те, що мій чоловік в шкільні роки наповнював мене не тільки знаннями з математики.

You cannot copy content of this page