Мій вчитель з математики став моїм чоловіком

У школі у нас постійно змінювалися вчителі математики. Навіть у старшій школі майже кожні півроку був новий учитель. Але тільки не в одинадцятому класі. До нас прийшов хлопець тільки з вузу. Він до самого іспиту вів нас.

Гарний, розумний і смішний. Він знав, коли з нами можна пожартувати, а коли можна було і суворіше спілкуватися. Я сиділа на першій парті, відразу перед учителем.

Спеціально заради вчителя математики я чепурилася. Заради нього зробила зачіску. Одягала або щось дуже обтягуюче або сорочки, через які було видно багато що.

Я помічала, як він соромився, коли дивився на мене.

Ну день біг за днем, а нічого не відбувалося: ми обмінювалися поглядами, та й годі. На початку березня я підійшла до вчителя і попросила позайматися зі мною, тому що не зрозуміла тему.

Звісно, я все зрозуміла. Мета була одна – залишитися наодинці після уроків.

Коли всі пішли, він підійшов і запитав, що мені незрозуміло. Я зробила крок назустріч, піднялася на ципочкм і чмокнула його в щоку.

Я хотіла поцілувати його просто в щоку, але він трохи повернувся і ми наполовину зачепили одне одного губами. Це був мій перший незграбний поцілунок. По його обличчю  розмазався блиск для губ. Він взяв мене за плечі і подивився в очі. Я навіть не могла зрозуміти, як довго тривало це мить: чи секунду, чи годину.

Ми розмовляли майже хвилин сорок. Він переконував мене, що я повинна знайти собі однолітка, наводив докази. А коли я дістала вологу серветку і стерла з його обличчя розмазаний блиск для губ, він схопив мене руками за плечі і посунув до дверей, ми злилися в поцілунку.

Аж до літа ми зустрічалися потай від усіх: ніяких смсок, листувань і іншого. Переживала, що його звільнять з роботи, якщо дізнаються. Приховувала наші відносини від усіх: батьків, подруг, однокласників. Можливо, дехто й здогадувався, але тримав язик за зубами.

Про все ми розповіли моїм батькам після мого вступу до вузу. А хлопцеві все ж довелося звільнитися зі школи. Втім, навіть на краще. Влаштувався на більш спокійну роботу в IT-компанію.

Дуже переживала за те, як приймуть його мої батьки. Але на подив, все пройшло нормально. Хоча навіть зараз, через стільки років мама іноді жартома згадує про те, що мій чоловік в шкільні роки наповнював мене не тільки знаннями з математики.

Related Post

Я сказала мамі, що ми з ним повинні бути разом, адже це було пророцтво бомжаЯ сказала мамі, що ми з ним повинні бути разом, адже це було пророцтво бомжа

Мені здається, що це було зовсім недавно, хоча минуло не мало років. До сих пір можу згадати найдрібніші подробиці цієї історії. На першому курсі універу подружилася я з Машею. Хоч

Завів собі домробітницю для прибирання і не тількиЗавів собі домробітницю для прибирання і не тільки

От уже ніколи б не подумав, що буду сидіти за комп’ютером і писати історію свого знайомства і початку відносин. Я виріс в дуже небагатій родині за мірками України. Для нас

Вже багато років я не ворожу на картах і нікому не раджу це робитиВже багато років я не ворожу на картах і нікому не раджу це робити

Більшість з нас – люди мислячі і раціональні. І в містику, а тим більше, ворожінням, вірять не всі і їх вважають людьми «не від світу цього». А якщо щось збігається,

facebook