Мій замовник зізнався партнеру у своєму обмані. Але той його пробачив

Працювала я дружиною за викликом. Одного разу задзвонив телефон, у слухавці я почула чоловічий голос. Він зробив мені досить дивну пропозицію.

Робота мала попит, від замовників відбою не було, ще й платили пристойно. з сімейними працювала дуже рідко, тому що роботи навалом, а з виплатами скупляться.Ця робота вже стала для мене буденною. Тому коли я вчергове почула чоловічий голос у слухавці, його пропозиція дуже мене здивувала.

Вперше мене попросили не про допомогу у господарстві, прибиранні, готуванні, а про те, щоб я стала супутницею у якості дівчини або нареченої під час ділової зустрічі.

Чоловік пояснив, що його потенційний бізнес-партнер сам одружений і має таке переконання, що найкраще співпрацювати з людиною одруженою, сімейною.

Оскільки мій замовник ні з ким не зустрічався і дружини не мав, але заманливу угоду втрачати не хотів, то й збрехав, що має дівчину і вони нещодавно заручилися.

Я вирішила пристати на його пропозицію, хотілось допомогти людині, але звісно брехати було не дуже приємно. Наш біснес-ланч пройшов чудово. Та те, що трапилось далі, я ніяк не очікувала.

Мій замовник зізнався партнеру у своєму обмані. Але той його пробачив, відмітивши, що не кожен здатен вчасно визнати свою помилку. А я себе відчувала не дуже якщо чесно, незважаючи на те, що заплатили як треба і все було нормально, я відчувала що мене використали а потім виставили на посмішище. 

Related Post

Сергій сказав, що повноцінну родину з дитиною ми не потягнемо фінансово, а потім і взагалі сказав, що нам краще взяти паузуСергій сказав, що повноцінну родину з дитиною ми не потягнемо фінансово, а потім і взагалі сказав, що нам краще взяти паузу

Днями розлучилися з хлопцем. Нам по 21 році. Знаємо одне одного 4 роки, зустрічаємося 3 роки. Ми вчимося (вчились) в одній в групі, сиділи разом, гуляли, подорожували, все разом практично.

Чоловік сказав, що хоче мене залишити, і що взагалі ніколи не хотів дітейЧоловік сказав, що хоче мене залишити, і що взагалі ніколи не хотів дітей

Мені дуже важливо зрозуміти, що сталося у моєму житті. Ми із чоловіком разом 9 років. Дітей немає. Наразі нам обом по 30 років. Три місяці тому чоловік прийняв до себе