Мій жіночний однокласник завів родину та дітей. Проте ніхто так і не дізнався, хто його пара

Мій однокласник ріс без батька. Мама присвятила йому все своє життя. Ми дорослішали, а він більше віддалявся від однокласників хлопчиків.

Його все частіше помічали у жіночому оточенні. У нього все більше виявлялися жіночі звички: спочатку він ходив на перервах з дівчатками-однокласницями під ручку, слухав виключно жіночу музику, дивився різні «мильні опери», завжди хвилювався, якщо його одяг забрудниться, потім зробив подовжену стрижку та поправляв її перед дзеркалом після кожного уроку.

У нього завжди під рукою було маленьке люстерко, та й манера спілкування у нього була своєрідною. Було чітко видно, що в мене однокласник не такий, як усі хлопці.

Класі в дев’ятому він зайнявся продажем жіночої косметики, завжди приносив до школи каталоги, пробники. Якось він зайшов вранці в клас і сказав: «Дівчатка, подивіться, який класний лак для нігтів». Однокласник простяг подружкам свою руку, і я побачила у нього повноцінний манікюр!

Його не ображали у школі лише тому, що поважали його старшого брата, який був нормальним та спортивним хлопцем. А цей завжди був у курсі новинок у моді, чудово розбирався в жіночих «інтимних штучках».

Однокласниці вільно обговорювали з ним усі свої справи, розпускали плітки. На дискотеки він теж приходив тільки з подружками, та й танцював він по-жіночому.

Після закінчення школи, мама відправила його у військову академію (вона з останніх сил виборювала сина). Але не минуло й року, як його вигнали з академії, і він пішов до училища вивчати перукарське мистецтво, макіяж та манікюр. Цю сферу він освоїв відмінно, і влаштувався на роботу в салон краси.

Якось я зустріла його маму, і вирішила запитати про справи колишнього однокласника. Мама почервоніла і опустила очі. Її сорому не було краю. Вона сказала, що син без її відома одружився. Вона не знала хто був його парою, він не казав. Після цієї новини мати сказала синові, що більше не бажає його знати. Потім він так і не давав про себе знати.

На десять років закінчення школи, весь мій клас зібрався в гостях у нашого класного керівника. Цей однокласник також приїхав. Він показував своїм подружкам фотографії своїх дітей, але ми так і не дізналися з ким він їх виховує. З фото я дізналася, що у нього вже дві усиновлені дитини (дівчинка та хлопчик).

Як до цього ставиться? Я не беруся засуджувати, просто якось незвично все це.

Related Post

Прості робітники клали дорогу, але знайшли стародавню гробницю з коштовностямиПрості робітники клали дорогу, але знайшли стародавню гробницю з коштовностями

У 2016 році під час проведення планової реконструкції траси в районі селища, цегляний екскаватор підчепив і підняв над розритим грунтом щось схоже на гіпсовий ящик, який на ребрах ковша зламався,

Я не вмію бути такою, як усіЯ не вмію бути такою, як усі

Спілкування з іншими людьми завжди нагадує мені спектакль. Я заздалегідь можу прорахувати, що і коли говорити, коли засміятися або поспівчувати, але не можу розслабитися в розмові, більше мовчу, підбираю судорожно

Терпіти вже не можу свою свекруху і не хочу, щоб вона спілкувалася з дитиноюТерпіти вже не можу свою свекруху і не хочу, щоб вона спілкувалася з дитиною

Коли із чоловіком почали жити разом, квартиру орендували в іншому місті. Якийсь час були нормальні стосунки зі свекрухою. З чоловіком сварки були та примирення, як у всіх. Я бачила, що