Мій знайомий Артем використовує дівчат, у яких є діти

РСП – це розведёнка з причепом. Таким не дуже приємним терміном називають дівчат, які залишилися з дітьми від попереднього шлюбу. Вони часто шукають нові відносини на сайтах знайомств, бажаючи вступити в ще один шлюб і знайти батька для своїх дітей.

Один мій знайомий вибирає собі для відносин виключно таких дівчат. Навіщо? Каже, що з ними набагато простіше.

Мовляв, немає у них якихось немислимих запитів, вони легше відносяться до різних ситуацій, вміють прощати і не відіграють. Вони – справжні.

А я думаю, що він просто хворий. Навіщо лізти в сім’ю, якщо не збираєшся будувати серйозні стосунки? Навіщо знайомитися з дитиною, завойовувати його довіру, він же звикає, а потім просто зникати з життя, тому що передумав і не склалося.

Такі відносини вимагають ще більше відповідальності і усвідомленості, ніж з дівчатами без серйозного минулого. Однак часто розведені дівчата стають мішенню для подібних хлопців.

Вони знижують свою планку, а хлопці користуються їх вразливим станом.

А як ви вважаєте, чи потрібно ставитися серйозніше до дівчат, у яких вже є діти від попереднього шлюбу?

Related Post

Не розумію, що відчуває до мене колишній чоловікНе розумію, що відчуває до мене колишній чоловік

Ми знайомі вже двадцять п’ять років, чотирнадцять прожили разом. Розлучилися через його зради, я переїхала з дочкою в інше місто. Ми листувалися. У кожного був ще один шлюб, але обидва

Я створюю ілюзію щасливої ​​родини в InstagramЯ створюю ілюзію щасливої ​​родини в Instagram

Красива дочка тата-банкіра, що живе в двоповерховому особняку з каміном в самому центрі міста, – так про мене говорили однокласники. У дитинстві було все: модні речі з Італії, відпустки разом

facebook