Мінус офіційного шлюбу – це те, що ти вляпаєшся по повній програмі, якщо чоловік вирішить скористатися послугами кредитних організацій, а потім просто не буде повертати борги

Мінус офіційного шлюбу – це те, що ти вляпаєшся по повній програмі, якщо чоловік вирішить скористатися послугами кредитних організацій, а потім просто не буде повертати борги.

Я зараз працюю із юридичною фірмою. Намагаємося визнати мене банкрутом. Одночасно я перебуваю в стані розлучення. За останні два місяці мене морально вимотали всі ці походи загсами, відділеннями поліції, суддями, юридичними конторами та, звичайно, спілкуванням з колекторами.

Чоловік набрав кредитів майже на мільйон гривень. З урахуванням відсотків вже набігла сума, що у півтора раза перевищує спочатку взяті кредити. Я не можу виплатити їх, навіть якби хотіла. Але не хочу розплачуватись за розваги колишнього чоловіка. Він зник після першого дзвінка колектора. Коли я запитала, чому нам дзвонять із банку, тоді ще чоловік відмахнувся, відповівши, що переплутали його з кимось.

Увечері наступного дня після повернення з роботи виявила, що частина готівки зникла, як і чоловік. Телефонний номер не відповідав. Я тоді страшенно перелякалася, звернулася до поліції, але в мене не стали приймати заяву про зникнення, заявивши, що немає підстав для порушення справи.

За кілька тижнів після зникнення чоловіка на порозі квартири з’явився колектор. Я його запустила у квартиру, все розповіла. А поки розповідала з очей градом падали сльози. Саме колектор порадив мені звернутися до юристів та розпочати процес оформлення банкрутства.

Наразі прибуваю в стані, коли шок вже пройшов, а “нормальність” ще не настала. Тепер думаю, як вчинити, якщо з’явиться колишній чоловік…

You cannot copy content of this page