ЦЕ EASY Життєві історії Міші набридли інтриги, тому і кинув її

Міші набридли інтриги, тому і кинув її

— Ей, я одружуюся, а тебе поруч немає. Як це розуміти? — жартома, запитав Костя по телефону у чоловіка своєї сестри. У відповідь він почув незручне мовчання, а потім пояснення: — Так ми розлучилися … — Що? Коли? А як же діти?

Ось ви даєте! Після розмови з Михайлом брат пішов шукати сестру. Поліна намагалася тримати себе в руках і робити вигляд, що все в порядку. Але після кількох хвилин розмови вона розплакалася.

Костя намагався її підтримати і заспокоїти. Брат обійняв сестру і вона випадково вимазав його білу сорочку косметикою. Далі до них збіглися свекри.

Цілий вечір вони то воду їй носили, то намагалися втішити її горе. Всі забули про те, що у нас весілля. Я вирішила нагадати гостям, з якою метою вони прийшли на це свято. — І ти можеш опинитися на місці Полінки, — з докором кинула свекруха.

Чоловік нічого не сказав, а сестра задоволено глянула на мене. А я собі думаю, якщо людина нещасна, тоді йому точно не хочеться ходити на свята.

Зрештою, дівчина могла давно розповісти про свої сімейні проблеми, адже люди не розлучаються за день. У них ще й діти.

Про судовы засідання мовчала, а на моєму весіллі вирішила відкрити всі свої емоції. Навіть найкращий шматочок весільного торта дістався Поліні.

Свекруха пропонувала нам з Костею не танцювати наш перший танець, щоб не навіювати зайвих спогадів дівчині. Однак я не погодилася.

Довелося пригрозити чоловікові і нагадати, що гості розійдуться, а нам з ним ще разом жити. Я підібрала вдалий момент і запитала, чому Поліна раніше не розповідала про своє розлучення.

Вона сказала: — Не хотілося псувати вам настрій проблемами. Та й ви були зайняті підготовкою. — А зараз це був вдалий момент, щоб розповісти? У мене весілля, а всы турбуються тільки про тебе! — не витримала я. — Це моя сім’я, тому не дивно, що вони хвилюються за мене!

Я краще приберуся геть, щоб тебе не нервувати. Саме ці слова почув Костя. Він намагався переконати сестру залишитися, але вона поїхала. Разом з нею покинули весілля і її батьки.

Вони сказали, що у мене немає серця.Ось так вона зіпсувала наше весілля. Я впевнена в тому, що навіть якщо б не розмова з Михайлом, то Поліна все одно б знайшла момент, щоб розповісти про розлучення.

Але навіщо так робити? Вона хотіла бути в центрі уваги? Але це ще не кінець історії. Через кілька днів ми з чоловіком вибирали тур в Таїланд. Хотіли там провести наш медовий місяць.

Раптом Костя пропонує взяти з нами його сестру, бо зміна обстановки піде їй лише на користь. Сумніваюся, що це дійсно його ідея.

Я підняла сварку прямо в агентстві і сказала, що можуть летіти удвох. — Ти чого закричала? Ну якщо не хочеш, то полетимо двоє. — Не хочу! Поліна з нами не полетіла, але коли ми повернулися, то свекри до нас з Костею ставилися холодно і вороже.

Зараз я зла на Поліну. Вона влаштувала цілий спектакль на нашому весіллі. Свекри, звичайно, також на стороні дочки. Так це її вина, що зараз ми не ладнаємо.

Зараз я розумію, що, мабуть, Міші набридли інтриги, тому і кинув її. А що ви думаєте про цю історію?

Related Post

Я зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжкоЯ зустрів заміжню жінку в кафе на 11 років старшу за мене, вона одразу натякнула на ліжко

Хочу розповісти вам свою історію зради заміжньої жінки, яка сталася зі мною пару років назад. Якось раз прогулюючись по торговому центру, мені назустріч йшла досить-таки доглянута жінка років 36-38, проходячи

Часто почала ловити себе на думці, що теж не проти мати свою донькуЧасто почала ловити себе на думці, що теж не проти мати свою доньку

Живемо з чоловіком уже п’ять років, дітей немає, і нас це влаштовувало, хотілося пожити для себе, трохи поїздити, світ подивитися. У чоловіка є племінник, вже школяр і ми бачили, скільки