fbpx

Міші набридли інтриги, тому і кинув її

— Ей, я одружуюся, а тебе поруч немає. Як це розуміти? — жартома, запитав Костя по телефону у чоловіка своєї сестри. У відповідь він почув незручне мовчання, а потім пояснення: — Так ми розлучилися … — Що? Коли? А як же діти?

Ось ви даєте! Після розмови з Михайлом брат пішов шукати сестру. Поліна намагалася тримати себе в руках і робити вигляд, що все в порядку. Але після кількох хвилин розмови вона розплакалася.

Костя намагався її підтримати і заспокоїти. Брат обійняв сестру і вона випадково вимазав його білу сорочку косметикою. Далі до них збіглися свекри.

Цілий вечір вони то воду їй носили, то намагалися втішити її горе. Всі забули про те, що у нас весілля. Я вирішила нагадати гостям, з якою метою вони прийшли на це свято. — І ти можеш опинитися на місці Полінки, — з докором кинула свекруха.

Чоловік нічого не сказав, а сестра задоволено глянула на мене. А я собі думаю, якщо людина нещасна, тоді йому точно не хочеться ходити на свята.

Зрештою, дівчина могла давно розповісти про свої сімейні проблеми, адже люди не розлучаються за день. У них ще й діти.

Про судовы засідання мовчала, а на моєму весіллі вирішила відкрити всі свої емоції. Навіть найкращий шматочок весільного торта дістався Поліні.

Свекруха пропонувала нам з Костею не танцювати наш перший танець, щоб не навіювати зайвих спогадів дівчині. Однак я не погодилася.

Довелося пригрозити чоловікові і нагадати, що гості розійдуться, а нам з ним ще разом жити. Я підібрала вдалий момент і запитала, чому Поліна раніше не розповідала про своє розлучення.

Вона сказала: — Не хотілося псувати вам настрій проблемами. Та й ви були зайняті підготовкою. — А зараз це був вдалий момент, щоб розповісти? У мене весілля, а всы турбуються тільки про тебе! — не витримала я. — Це моя сім’я, тому не дивно, що вони хвилюються за мене!

Я краще приберуся геть, щоб тебе не нервувати. Саме ці слова почув Костя. Він намагався переконати сестру залишитися, але вона поїхала. Разом з нею покинули весілля і її батьки.

Вони сказали, що у мене немає серця.Ось так вона зіпсувала наше весілля. Я впевнена в тому, що навіть якщо б не розмова з Михайлом, то Поліна все одно б знайшла момент, щоб розповісти про розлучення.

Але навіщо так робити? Вона хотіла бути в центрі уваги? Але це ще не кінець історії. Через кілька днів ми з чоловіком вибирали тур в Таїланд. Хотіли там провести наш медовий місяць.

Раптом Костя пропонує взяти з нами його сестру, бо зміна обстановки піде їй лише на користь. Сумніваюся, що це дійсно його ідея.

Я підняла сварку прямо в агентстві і сказала, що можуть летіти удвох. — Ти чого закричала? Ну якщо не хочеш, то полетимо двоє. — Не хочу! Поліна з нами не полетіла, але коли ми повернулися, то свекри до нас з Костею ставилися холодно і вороже.

Зараз я зла на Поліну. Вона влаштувала цілий спектакль на нашому весіллі. Свекри, звичайно, також на стороні дочки. Так це її вина, що зараз ми не ладнаємо.

Зараз я розумію, що, мабуть, Міші набридли інтриги, тому і кинув її. А що ви думаєте про цю історію?

Related Post

Чоловік повністю припинив спілкуватися зі мною після моєї зради, про яку до речі, не знав. Як з ним тепер спілкуватися не знаюЧоловік повністю припинив спілкуватися зі мною після моєї зради, про яку до речі, не знав. Як з ним тепер спілкуватися не знаю

Чоловік повністю припинив спілкуватися зі мною після зради. Я на сто відсотків впевнена, що чоловік нічого не знає. Та й навряд чи дізнається коли-небудь про це. Але звідкись у мого

Чоловіки деякі так роблять, кохають одну, а у дружини беруть іншу. Ось і я так зробив …Чоловіки деякі так роблять, кохають одну, а у дружини беруть іншу. Ось і я так зробив …

Одружився без кохання, тепер страждаємо обидва… Я з інституту любив і люблю одну-єдину дівчину, Марину. Ми з нею познайомилися на курсах китайської мови, потім виявилося, що ще й в одному

– У коханки від мого чоловіка народилася донька, згодом ми почали її разом виховувати…– У коханки від мого чоловіка народилася донька, згодом ми почали її разом виховувати…

З Ігорем ми дружили ще з інституту, а після його закінчення одружилися. Сімейне життя було щасливим і спокійним, зі своїми радощами і труднощами. Коли я завагітніла первістком, Ігор був чуйним