Між сестрами Олею і Юлею була тільки одна розбіжність

У матері було 2 доньки, а зараз вона втратила їх обох, хоча так все добре починалося. Дівчата дуже схожі і характерами і зовні, дуже гарні, жіночні, такі як квіточки.

Тому коли Олі виповнилося 18 ніхто і не сумнівався, що вона вискочить заміж. Між Олею і Юлею була тільки одна розбіжність, Оля мріяла про принца, Юля про кар’єру і достаток.

Тому коли Оля привела додому Романа всі сприйняли це спокійно, крім Юлі, вона хотіла для сестри якнайкраще, тому почала вправляти їй мізки, пояснювати як важливо мати роботу і фінансову подушку.

Оля послухала і зробила по-своєму, а згодом заявила всім що вагітна. Зраділи всі крім Юлі, вона наче заздрила сестрі, чи що.

Але одного разу Для прийшла до сестри додому, принесла цукерки і сік, в знак примирення, дівчата повечеряли, випили чаю, та й порозходилися.

На ранок Олі стало погано, вона втратила дитину. Хоч лікарі і сказали що виною сьому спадкова патологія, Оля звинуватила у всьому Юлю.

Ну мама звісно і повелася на сльози нещасної доньки, відчитала Юлю і склала її речі, сказала немає в мене доньки, йди з Богом куди хочеш.

А згодом і з Олею посварилася, бо та так зациклилася на дітях, що ледь не зійшла з розуму через це, всім розказувала що сестра позбавила її дитини.

Мати присварила її, а крім цього сказала, що будуть в неї ще діти, здорові, значить не доля була ту дитину народити. Оля сказала що не хоче матері і бачити.

Тепер Тамара не знає що робити, картає себе. Юля дзвонить постійно, намагається помиритися, не розуміє в чому її вина, але Тамара як стіна. А от Олі матір дзвонить сама, а та слухавку не бере, наче шукає винних в своєму горі.

Related Post

Я зовсім не вмію розпоряджатися грошимаЯ зовсім не вмію розпоряджатися грошима

У мене хороша зарплата, але гроші йдуть наче пісок крізь пальці. Поки мої колеги вирушають у подорожі та на відпочинок, роблять ремонт, купують квартири та машини, у мене ледве вистачає

Свекруха з криками вискочила з ванної і покинула наш будинок; верещала, що ноги її більше у нас не будеСвекруха з криками вискочила з ванної і покинула наш будинок; верещала, що ноги її більше у нас не буде

З мамою і сестрою чоловіка ми живемо в одному селищі в різних будинках. І кожну весну у нас проблеми з гарячим водопостачанням: воду для нас гріє місцева колонія, а з

Чоловік пішов на ювілей матері один і повернувся засмучений, я ж на свято йти відмовиласьЧоловік пішов на ювілей матері один і повернувся засмучений, я ж на свято йти відмовилась

Знайомство з батьками нареченого пройшло не так, як я очікувала. Женя – добрий і дбайливий хлопець. Такої поведінки я чекала від людей, які його виховали. Із самого початку Ніна Борисівна