Міжнаціональний шлюб: коли дружина азіатка. Вона спокійна, наче на седативних сидить. Зате коли лається, товідразу на 3-4 мовах, відбувається це упереміш і дуже важко зрозуміти, що ж вона хоче або чим загрожує.

В університеті я познайомився з китаянкою, а після успішно до неї залицявся. Через три роки після закінчення вузу ми узаконили стосунки. Спочатку трохи пожили в Китаї, потім в Таїланді, а зараз повернулися в Україну.

Швидше за все в Україні і залишимося. Дивно, але холодний клімат краще підходить моїй дружині, ніж жарке і вологе повітря її рідної провінції Юньнань або того ж Тая.

Тільки після шлюбу я з’ясував, що моя дружина крім китайської знає ще мову бай (на ній розмовляє близько мільйона чоловік). Я підтягнув англійську і китайську завдяки дружині, а вона непогано оволоділа українською.

Що можна сказати про дружину? Вона дуже спокійна людина. Наче на седативних сидить. Зате коли лається (відбувається це вкрай рідко), то лається відразу на 3-4 мовах, відбувається це упереміш і дуже важко зрозуміти, що ж вона хоче або чим загрожує.

Я несподівано для себе відкрив багато чого новогго. Прямо ну дуже багато.

Також я несподівано навчився користуватися паличками. Ми зараз користуємося не традиційними дерев’яними паличками, а корейськими металевими. Великі палички незамінні при готуванні. Якщо потрібно перевернути м’ясо, дістати сосиски або туршу, то я використовую тільки палички.

На кухні змінилося все дощенту. У нас тепер неймовірна кількість всіляких спецій і різновидів чаю. Причому чай тільки зелений. Ніякого чорного і тим більше пакетованого.

Я полюбив китайську кухню. Вона прямо вогонь: курочка може бути одночасно гострою, солодкою і кислою одночасно. Просто вибух для смакових рецепторів.

Плюс азіатської жінки в тому, що неможливо на око визначити її вік. Зараз моїй дружині 26 років, але на вигляд їй і 20 не даси. Причому її сестра виглядає набагато гірше, тому що працює цілодобово безперервно під палючим сонцем. Сонце старить сильно, звичайно …

Мені подобається те, що тепер ми ще святкуємо традиційні китайські свята. Обожнюю вкусняхі, які дружина готує на КНГ (Китайський Новий рік). Щороку вона робить що-небудь різне, але традиційним залишається солодкий пиріг з рису.

Не думаю, що це традиційна риса всіх азіатських жінок, але коли на зустрічі випускників колишня однокурсниця стала кокетувати зі мною, то дружина відвела її в сторону. Однокурсниця моментально пішла. Після я запитав у коханої, що вона їй сказала. А вона сказала, що зробить їй якесь “сііхе”. Що це за сііхе я до сих пір не знаю, але точно щось не дуже гарне.

Related Post

Коли хрестили мого сина випало дуже багато негативних прикмет, тепер дуже себе звинувачцю за те, що не надала їм значенняКоли хрестили мого сина випало дуже багато негативних прикмет, тепер дуже себе звинувачцю за те, що не надала їм значення

Ця історія з реального життя, трапилася вона зі мною. Кілька років тому я зустрічалася з хлопцем, вся справа йшла до весілля, але несподівано для самих себе ми розбіглися в різні