Моя 49-річна тітонька нещодавно стала мамою, і все б нічого, якби батьком малюка не був мій 23-річний друг

Моя тітонька завжди виглядала значно молодшою ​​за свої роки, хоча їй зараз 49. У неї свій прибутковий бізнес. Паралельно вона здає нерухомість у найм.

Тож на відсутність грошей вона ніколи не скаржилася. Походи в салони краси, косметологи та інша жіноча нісенітниця – звична справа для Наталі. Вона ретельно стежить за харчуванням, займається спортом та щодня медитує.

Але при цьому із сім’єю у неї не склалося. Тітка тричі була одружена, і щоразу саме вона ініціювала розлучення.

“Немає в сучасних чоловіках вогню, потягу до життя”, – любила повторювати тітка Наталя. Я завжди дивився на неї скоріше з цікавістю, аніж із захопленням.

Просто таких жінок ніколи в своєму житті не зустрічав. Моя мама, наприклад, зовсім не схожа на свою сестру. Вона людина сімейна, справжня хранителька домашнього вогнища. Хоч тітка зрідка і витягує маму з буденної рутини, її спосіб життя їй не до вподоби.

До мене тітка відноситься дуже тепло. Коли я був маленьким, вона часто балувала мене дорогими подарунками, а на 18-річчя подарувала путівку за кордон. Завдяки ній я вперше побачив, як живуть люди в інших країнах. Коли мені було 20 років, я святкував свій день народження вдома. Прийшли найближчі друзі та родичі.

Того дня тітонька познайомилася з усім моїм оточенням. І треба сказати, що Наталя хлопцям дуже сподобалася. Ми довго спілкувалися про все у світі. Але я навіть уявити не міг, що ця зустріч стане фатальною для мого друга Антона. Тільки через кілька років я дізнався, що він почав спілкуватися з Наталкою майже кожен день. І річ у тому, що між ними виникла симпатія.

Антон не зізнавався мені протягом 2 з половиною років! Просто уявіть, у якому я був шоці. А з’ясувалося все, коли моя тітка вже чекала дитину. Загалом, у це важко повірити, але тітка Наталя стала матусею у 49 років від мого 23-річного друга. Причому він від початку знав, що стане батьком, і навіть не відмовляв тітку від появи маля. Антон каже, що по-справжньому покохав Наталку. Мовляв, коли щирі почуття, вік не перешкода.

Я просто його не розумію. Усі мої аргументи здаються йому кумедними. Друг вважає, що я в коханні нічого не тямлю. А мені починає здаватися, що тітка просто використовує Антона, намагається за його допомогою відстрочити свою старість.

Моя мама також спочатку не розуміла Наталю. Але коли та стала мамою, все змінилося. З її слів, це подарунок долі. Адже жінки в такому віці народжують не так часто. І зовсім не має значення, хто батько дитини. Головне, що в нього з’явився сенс життя.

Я б не ліз у чужі стосунки. Але річ у тому, що Антон — мій найкращий друг. І тепер просто не розумію, як мені з ним спілкуватися.

You cannot copy content of this page