Моя бабуся попереджала подругу про дзеркало старої циганки, але вона не послухалася

У мене до цих пір зберігається чорно-біла фотографія моєї бабусі з її сільськими подружками. На ній вони стоять біля колгоспного трактора з причепом, на якому лежить копиця сіна. Молоді, років по двадцять з невеликим, за винятком однієї дівчини. У неї дуже дивна зовнішність: начебто, ровесниця іншим, а з іншого боку здається на вигляд жінкою років сорока.

Я це фото вперше побачив, коли мені було ще десять років. І в ті роки я і поцікавився у бабусі, чому ця жінка так незвично виглядає. І бабуся розповіла мені цю історію.

У селищі, де вона колись народилася і жила до переїзду в Харків, жила одна літня циганка. Вона не була якоюсь відлюдною самітницею, але в основному трималася подалі від усіх. Однак з моєю бабусею ця жінка подружилася, незважаючи на різницю у віці років в сорок.

І іноді бабуся ходила до неї в гості попити чайку. І ось їй, ще молоденькою в ті роки дівчинці, циганка відкрила одну таємницю. Зберігала вона одне старовинне дзеркало, що залишилося їй у спадок від її матері, за допомогою якого могла гадати.

Бабусі моєї циганка вірно напророкувала переїзд в інше місто і зустріч з чоловіком-моїм дідусем-через два роки. Все це збулося. Про один момент попередила бабуся: не можна іншим людям дивитися в це дзеркало, так як силу їх забере. А у моєї бабусі була ще одна хороша подружка, якій вона довірливо розповіла про це.

Але та, начебто, і посміялася над забобонними забобонами як справжня комсомолка, однак, мабуть, цікавість закралася їй в душу. І ось якось моя бабуся пішла в гості до цієї циганки не одна, а з нею. Просто потрібно було в чомусь допомогти їй по господарству.

І ось поки вони щось там робили, подружка бабусі примудрилася відшукати це дзеркало і подивитися в нього. Про це вона їй зізналася потім. А через деякий час з нею трапилася ця дивина: крізь обличчя молодиці став проступати образ якоїсь зрілої жінки.

Жертва дзеркального чаклунства зізналася зі сльозами на очах старої циганки в своєму гріху, коли з моєї бабусею прийшли до неї разом знову. Але вона ні чим не змогла їй допомогти, хоча і спробувала провести якісь магічні ритуали. А через два роки ця дівчина померла. Єдине, що зробила ця циганка після її смерті, це розбила чаклунське дзеркало і закопала його осколки в лісі, щоб воно більше не накликало біди на інших людей. Про це вона сказала моїй бабусі після похорону нещасної.

Related Post

Моя помста колишньому: 10 смішних історійМоя помста колишньому: 10 смішних історій

Як правило, розставання – це драма. У когось розбите серце, хтось біситься від злості і ревнощів. Але при наявності почуття гумору гнів може приймати досить вигадливі форми. Ми зібрали 10

facebook