fbpx

Моя брехня може мені повернутися великою бідою, не могла завагітніти, а тепер 2 ростити

Я мала одну дуже близьку подругу, яку вважала і сестрою, і другом і всім всесвітом. В мене була одна єдина проблема в житті, я не могла завагітніти. А мій чоловік дуже сильно хотів дітей.

Прийняти рішення і взяти когось з дитячого будинку я не могла, хоча він був не проти, розуміла що родичі і друзі будуть ставитися зверхньо бо дитини. Як тут щасливий випадок все змінив.

Одного разу в мене стався гормональний збій і тест показав 2 смужки. Я показала чоловіку, ми вважали що це чудо. Але раділи і сумували одночасно, адже він мав їхати більш ніж на пів року за кордон, ми ж не розраховували на дитину.

Коли він поїхав, то дзвонив, питав як ми, багато часу після роботи приділяв мені, але коли я пішла до лікаря виявилося що все категорично погано, це був якийсь викид гормонів, але в той самий день чоловік подзвонив і радісно повідомив що він купив вже дуже хорошу коляску яка підійде і для хлопчика і для дівчинки.

Я не змогла признатися. Думала щось придумаю да цей час. Я була на 5 місяці тоді коли він приїхав на кілька днів додому, поговорити майже не вдалося, я дуже схудла з нервів, так і пояснила відсутність живота, фігура в мене чесно кажучи така собі була, не підтягнута, хоч я худа, тому живіт був невеликий і явно не від вагітності. Я домовилася з однією дівчинкою про те, що заберу її дитину, а чоловікові скажемо що вона недоношеною народилася, щоб встигнути зробити все до його приїзду. Так і сталося, а я через свої нерви і турботи не звернула увагу на погане самопочуття і відсутність жіночих днів. Доньку видала за семимісячну, папери допомогли оформити не підкопаєшся, поки всі ці турботи, чоловік ще приїхав, мала дійсно маленька така, крихітна, і я дізнаюсь що я на 3 місяці. Виявляється коли він приїздив у нас все вийшло.

Тепер от думаю як розказувати, адже виходить що я брехуха, чи пробачить, що робити з цією донечкою, і як пояснити всім що у дітей буде різниця між пологами менше ніж 9 місяців? Думала таке в серіалах буває, а що ж тепер?

Related Post

Мені 36 років, а чоловік хоче дітей, хоче я відразу сказала, що дітей заводити не збираюся …Мені 36 років, а чоловік хоче дітей, хоче я відразу сказала, що дітей заводити не збираюся …

Ну реально дістав своїми докорами! Моя спроба висловити тут – це щось на зразок сповіді, бажання виговоритися і, можливо, спроба зрозуміти, що робити далі. Я вийшла заміж досить пізно за

Я от вже давно один препарат використовую, але він дорогий дуже, шукай грошіЯ от вже давно один препарат використовую, але він дорогий дуже, шукай гроші

Катя, та худнути тобі треба, точно кажу, от схуднеш і зразу все налагодиться. – Тараторила Олена. А що, тобі вже не 30 років що організм швидко до всього звикає відновлюється,