fbpx

Моя дівчина перетворилася із сільскої дівчини в міську “гламурку”. Я вирішив дізнатися, чим це вона займається коли їздить на сесію в місто, і був дуже здивований

Мене звуть Валентин, мені 26 років, живу в невеликому містечку. Закінчив школу, потім технічний коледж, відслужив в армії, потім відучився на денному бюджетному в обласному університеті, потім рік стажування – і повернувся в своє рідне селище.

Нормальних фахівців у нас мало, всі намагаються в центр рвонути, тому на місцевому комбінаті мені вдалося легко отримати посаду технолога.

Свою майбутню дружину Ольгу я ще знав з дитинства. Коли йшов в армію, вона малою ще була (зараз їй 20). Вона закінчила місцевий сельхозтехникум і хотіла вступати заочно в університет, щоб отримати вищу освіту.

Батьки її виховували в жорстких рамках, батько – просто деспот, не дозволяв їй зустрічатися з хлопчиками, забороняв відвідувати місцевий клуб і стежив за кожним її кроком. Коли ми стали зустрічатися, він через свої чималі зв’язки з’ясував всю мою таємницю (нічого критично страшного начебто не знайшов). Коли я прийшов свататися, мені довелося з ним випити літр самогону і «поговорити по душам» – так він перевіряв, яка у мене реакція на спиртне і чи є мені ніде правди діти.

«Випробування» я витримав, був схвалений і незабаром ми зіграли весілля.
І тут почалися проблеми інтимного плану. Я у неї був першим чоловіком, і вона була дуже скута в ліжку. Я до одруження не жив ченцем, мені подобалася різноманітність, а їй навіть традиційно було не цікаво.

Будь-які мої натяки і тим більше прямі пропозиції «поекспериментувати» вона сприйняла з ображеним виглядом і демонструвала огиду. Це було дуже сумно і я не знав, що робити. Мені не хотілося зраджувати дружині: рано чи пізно про це всі дізнаються, а тесть мене просто на нуль помножить – він в адміністрації хороший пост займав.

Незабаром дружина вступила на заочне і кожні півроку стала їздити на сесію на три тижні, а то й на місяць. Коли пару раз я приїжджав до неї, нічого незвичайного не помічав, Оля ніяк не змінювалася, все було як і раніше.

Але раптом після третьої сесії, коли вона повернулася додому, я помітив в ній деякі зміни. Вона змінила зачіску, підстриглася під каре, змінила макіяж, гардероб, і коли я її зустрів на станції, вона сказала, що ввечері мене чекає сюрприз.

Я просто згорав від бажання, ледве дочекався. І тут почалося – всілякі оригінальні пози, все з вигадкою і явно їй теж подобалося. Коли я, ошелешений її ініціативністю, запитав, звідки такі зміни, Оля відповіла, що її нова подруга, з якою вони знімали кімнату під час сесії, просвітила її в цьому плані.

Мовляв, водила її до знайомого психолога, який багато їй всього пояснив. А вона пішла на це, тому що бачила, як мені всього цього не вистачає, не хотіла мене втратити і прагнула зберегти сім’ю. Сама вона впоратися не могла, тому що їй з дитинства переконували, що це бридко і вона просто не могла себе перебороти.

Навіть квитанцію оплат послуг доктора показала, дістала з сумочки диски з дуже дорослими фільмами.
Я зробив вигляд, що повірив, але сам задумався. З одного боку – живи і радій, дурило, а з іншого … Ну не вірю я, що там не обійшлося без  «псевдопсіхологов» і «вчителів» іншого плану. Дуже багато що змінилося в її манерах, поведінці, розмовах. Це вже не сором’язлива сільська дівчина, а розв’язна міська «Гламурка». Пред’явити їй нічого не можу, тому що немає доказів. Кілька разів перевіряв її дзвінки, смски і листування в соціальних мережах – все чисто. Провокувати сварку і уславитися в її очах патологічним ревнивцем і занудою не хочу – вона від батька-тирана натерпілася за життя, тому мені не хотілося б в її очах бути таким же.

Я, звичайно, радий, що у нас інтимне життя різко покращилося, всі мої з нею фантазії втілені в реальність, але не такою ж ціною!

Підкажіть, як розвіяти сумніви? Тому що якщо я не правий, я не тільки її втрачу, але і буду виглядати повним мудаком в своїх, її і очах оточуючих. Не дивлячись на те, що мене просто зжирають сумніви, не можу сказати, що зраду я їй не прощу.

Нагрянути з раптовою перевіркою туди під час сесії – це поставити її в незручне становище і виставити на посміховисько перед однокурсниками. Вона далеко не дура і зрозуміє причину моїх дій, точно образиться, причому сильно. Стежити за нею, тим більше наймати когось для цих цілей, мені противно, так я себе поважати перестану, особливо якщо нічого не знайду. Але і жити з обманщицею теж не зможу. Як вчинити?

Related Post

Невже чоловіків потрібно тримати в постійному стресі, щоб вони робили щось хороше для жінок?Невже чоловіків потрібно тримати в постійному стресі, щоб вони робили щось хороше для жінок?

Чи варто сходитися після розриву відносин? Зустрічалася з хлопцем три роки. Спочатку все було здорово, закохалася, рожеві окуляри немов прикипіли до очей. Через деякий час настав перша невеличка “криза”. Пелена

facebook