Перейти до вмісту

Моя дівчина все наше спілкування виставляє в інстаграм, і до того же свої відверті фото

Моя дівчина любить виставляти напоказ занадто багато…

Ми з дівчиною зустрічаємося не так давно, всього два місяці, але я в неї закоханий по вуха. Так вийшло, що запав на неї я ще до нашого знайомства.

Вона бездоганно гарна, я навіть не думав, що така може мені відповісти взаємністю – здалеку спостерігав, як вона себе веде, як сміється, як відкидає волосся назад. У нас спільні друзі, тому перетинатися доводилося часто, так і завели знайомство.

Ще раз уточню – я ні на що не сподівався, але вона сама почала зі мною розмовляти кожен раз, коли ми зустрічалися. Причому, давила на свою жіночність і мою мужність. Наприклад, просила допомогти їй донести пакет, хоча він абсолютно нічого не важив, просила куртку, нібито замерзла, просила проводити. Ось з цього все і почалося. Одного разу я проводив її до під’їзду і ми просиділи на лавці до другої години ночі. Базікати з нею виявилося так просто, напускний пафос був просто маскою, всередині вона була приголомшлива, щира, відкрита, розумна.

Я закохався по вуха. Просто по вуха, навіть не намагався чинити опір. Через тиждень після цього набрався хоробрості, подзвонив, запропонував зустрічатися. Вона відповіла, щось типу “ну нарешті, зважився”. Я був на сьомому небі від щастя, розумієте? Це не описати словами.

І все було чудово. Та й зараз все чудово, ми ходимо на побачення, цілуємося, залишаємося наодинці. У нас уже все було і ми відкриваємо одне одного кожен день.

Тому я і пишу зараз сюди. Мені потрібна порада, як нічого не зіпсувати і при цьому вгамувати демонів ревнощів, які з’їдають зсередини.

Справа в тому, що моя дівчина дуже популярна в соціальних мережах. Її інстаграм розривається від коментарів кожен раз, коли вона викладає щось. (До речі, я там теж тепер свічуся, що приємно, адже вона не соромиться наших відносин і всім їх показує). Але недавно я став помічати, що моя дівчина викладає відверті фото. Чи не повністю, звичайно, все прикрите, але вона на них гола, як не крути. Вибирає зручну позу, щоб нічого не світилося, і потім виставляє ці фотографії. І ви б бачили, які придурки там пишуть їй в коментарях. Кожен раз, коли я читаю, у мене волосся дибки.

Зрозумійте мене, я не хочу все зіпсувати. І також не хочу здатися якимось ханжею і злісним ревнивцем. Я знаю, що в сучасному суспільстві люди не вважають це за сором, тим більше, моя дівчина думає про кар’єру моделі. Але мене просто їдять ревнощі, я не можу на це дивитися. Як поговорити з нею, щоб нічого не зруйнувати? Як пояснити, що мені боляче бачити ці фото на очах у всіх і ці жахливі коментарі?