Моя дружина потрапила на работу до шахраїв

Дружина у мене – героїня, якщо чесно. Знайшла сміливості звернути увагу на інваліда. Витерпіла і звикла, що мені лікаря треба відвідувати і іноді я дуже вразливий, злопам’ятний. Важкий у мене характер. Характерами ми взагалі зійшлися. Але багато чого не договорює, іноді дивно поводиться. У кожного свої примхи.

І тут її смикнуло на кар’єризм. Я з пенсією і зарплатою отримував досить на нас двох. Але вона вирішила, що і їй треба заробляти. Спочатку грошей більше стало, але мені її гроші не потрібні були. Мені швидше час треба було приділяти. У мене і так для інваліда непоганий заробіток був. А вона стала менше готувати, після роботи ще вдома працювала.

Дратувало сильно. Я теж працював як міг, терпів. Але через відсутність нормальної турботи потух, часто дратувався. Шлюб ледве живий був, як і я сам. А дружина все працювала і працювала. У холодильник купував правда тільки я. Вона тільки постільну білізну купила, пару раз нігті зробила і все.

Новий рік був нервовим. Я втомлений як ніхто інший, постійні ускладнення. Подарунки приготував, але стерпів. Знайшов в собі сили, хоча свято не веселе було.

Сам при грошах, подарунків безліч, а от віддачі ніякої абсолютно. Після нового року почалися дива. Я після вихідних відразу на лікарняний, ніяк не міг працювати вже, витерпів все, а здоров’я почало давати ускладнення.

У мене почався лікарняний на три місяці. Дружина хотіла було причепитися, що стільки часу лікуюся, але мовчить. А я продукти справно купую, по дому дещо підремонтував, на халтуру заробив. Я при грошах навіть на лікарняному був. Ходив на масаж, крапельниці.

І тут мені набрид кар’єризм дружини. Висловився, обґрунтував все, а вона розплакалася. Виявилося, що вона чекала зарплату і працювала вже з півроку. Соромно було, але терпіння чи не тут треба було застосовувати, а просто правду мені сказати.

А вона так даремно відпрацювала в офісі у шахраїв. Ось і вся правда. Раніше б сказала, і придумали, а так чверть ставки по документам і вона за цими документами своїх завдань не виконує. Ще борги намалювалися. Я все оплатив. Домовився з її шахраями, щоб без всяких статей звільнили і відправив додому працювати.

Просто я отримав підвищення і відразу сказав, що тепер її час показувати терпіння. Правда, так і сказав, вона не приховувала, що їй соромно. Стала по дому працювати, а я вчитися на керівника і керувати. Ось такі правда і терпіння, такий шлюб.

You cannot copy content of this page