Моя дружина потрапила на работу до шахраїв

Дружина у мене – героїня, якщо чесно. Знайшла сміливості звернути увагу на інваліда. Витерпіла і звикла, що мені лікаря треба відвідувати і іноді я дуже вразливий, злопам’ятний. Важкий у мене характер. Характерами ми взагалі зійшлися. Але багато чого не договорює, іноді дивно поводиться. У кожного свої примхи.

І тут її смикнуло на кар’єризм. Я з пенсією і зарплатою отримував досить на нас двох. Але вона вирішила, що і їй треба заробляти. Спочатку грошей більше стало, але мені її гроші не потрібні були. Мені швидше час треба було приділяти. У мене і так для інваліда непоганий заробіток був. А вона стала менше готувати, після роботи ще вдома працювала.

Дратувало сильно. Я теж працював як міг, терпів. Але через відсутність нормальної турботи потух, часто дратувався. Шлюб ледве живий був, як і я сам. А дружина все працювала і працювала. У холодильник купував правда тільки я. Вона тільки постільну білізну купила, пару раз нігті зробила і все.

Новий рік був нервовим. Я втомлений як ніхто інший, постійні ускладнення. Подарунки приготував, але стерпів. Знайшов в собі сили, хоча свято не веселе було.

Сам при грошах, подарунків безліч, а от віддачі ніякої абсолютно. Після нового року почалися дива. Я після вихідних відразу на лікарняний, ніяк не міг працювати вже, витерпів все, а здоров’я почало давати ускладнення.

У мене почався лікарняний на три місяці. Дружина хотіла було причепитися, що стільки часу лікуюся, але мовчить. А я продукти справно купую, по дому дещо підремонтував, на халтуру заробив. Я при грошах навіть на лікарняному був. Ходив на масаж, крапельниці.

І тут мені набрид кар’єризм дружини. Висловився, обґрунтував все, а вона розплакалася. Виявилося, що вона чекала зарплату і працювала вже з півроку. Соромно було, але терпіння чи не тут треба було застосовувати, а просто правду мені сказати.

А вона так даремно відпрацювала в офісі у шахраїв. Ось і вся правда. Раніше б сказала, і придумали, а так чверть ставки по документам і вона за цими документами своїх завдань не виконує. Ще борги намалювалися. Я все оплатив. Домовився з її шахраями, щоб без всяких статей звільнили і відправив додому працювати.

Просто я отримав підвищення і відразу сказав, що тепер її час показувати терпіння. Правда, так і сказав, вона не приховувала, що їй соромно. Стала по дому працювати, а я вчитися на керівника і керувати. Ось такі правда і терпіння, такий шлюб.

Related Post

Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?Хлопець запропонував пожити окремо. Це кінець?

Ми зустрічаємося вже півроку. Останні два місяці живемо разом. Ініціатива більшою мірою від нього. Нещодавно він сказав, що йому потрібно пожити окремо хоча б місяць і подумати, розібратися в собі.

facebook