Моя дружина стала жертвою шахраїв і не хотіла мені про це розповідати

Дружина у мене – героїня, якщо чесно. Знайшла сміливості звернути увагу на такого як я. Витерпіла і звикла, що мені лікаря треба відвідувати, і іноді я дуже вразливий. Тяжкий у мене характер, але і в неї також не найкращий. В цьому питанні ми взагалі чудово зійшлися.

Але останнім часом вона багато чого не договорює, іноді дивно поводиться. Спочатку думав просто у кожного свої чудасії, але ж ні. Несподівано на неї напав якийсь кар’єризм.

Я з соцвиплатами та зарплатою отримував достатньо для нас двох. Але вона чомусь вирішила, що їй треба заробляти більше. Спочатку дійсно грошей більше стало, але вони мені не потрібні були. У мене й так для людини з поганим здоров’ям непоганий заробіток був. А вона почала менше готувати, після роботи ще вдома працювала. Дратувало сильно.

Я теж працював як міг, терпів. Але через відсутність нормальної турботи погас, часто сердився. Шлюб ледь живий був, як і я сам. А дружина все працювала та працювала. У холодильник їжу купував правда лише я. Вона тільки постільну білизну купила, кілька разів нігті зробила і все. Новий рік був нервовим через це. Вона працює, а грошей немає.

Я втомлений, як ніхто інший, постійні ускладнення. Подарунки приготував, половину сам за обох вручив, але терпів. Найшов у собі сили, хоча свято не веселе було. Сам при грошах, подарунків безліч, а ось віддачі ніякої зовсім.

Аж раптом після нового року почало відбуватися щось дивне. Я після вихідних одразу на лікарняний, ніяк не міг працювати, витерпів усе, а здоров’я почало давати ускладнення. У мене розпочалося лікування тривалістю у три місяці. Дружина хотіла було причепитися, що стільки часу лікуюсь, але мовчить.

А я продукти справно купую, у хаті дещо підремонтував, на халтурі заробив. З грошами навіть на лікарняному був. Ходив на масаж, крапельниці. І тут мені набрид кар’єризм дружини. Висловився, пояснив їй все, а вона розплакалася.

Виявилося, що кохана все ще чекала зарплату, на яку працювала вже з пів року. Їй соромно було зізнатися. Виходить даремно відпрацювала в офісі у шахраїв. Ось і вся правда. Якби раніше сказала, ми б щось придумали, а так чверть ставки за документами.

Ще борги звідкись намалювалися. Я все сплатив. Домовився з її шахраями, щоб без жодних статей звільнили і відправив її додому працювати. Незабаром я отримав підвищення, і одразу сказав, що тепер її час показуватиме терпіння. Правда, так і сказав. Стала вона по дому працювати, а я вчився на керівника. Отакі правда і терпіння, такий шлюб.

 

Related Post

Не можу переконати колишню дружину піти до психологаНе можу переконати колишню дружину піти до психолога

Коли ми з дружиною тільки почали зустрічатися, вона була відкритою, товариською дівчиною. Після весілля почалися претензії, вона буквально зациклилася на матеріальному достатку. Нормально поговорити про це не виходило, дружина закрилася

А Юля все вірить у чесність, справедливість та любов, і не дивлячись ні на що, чекає на щастяА Юля все вірить у чесність, справедливість та любов, і не дивлячись ні на що, чекає на щастя

Хочу розповісти реальну історію про себе і ви самі вирішите, як до мене потрібно ставитися. Жила була дівчинка Юля, росла слухняною дівчинкою, доброю, ніжною та щедрою. Вийшла заміж у 20

Я, я не вагітна, я так сказала щоб знати чи ти мене любишЯ, я не вагітна, я так сказала щоб знати чи ти мене любиш

Не вірю я в кохання, хоч вовком вий, сказала Катя. От вийду за нього заміж і будемо жити як всі, спокійно, стабільно. Чоловік хороший, врівноважений, має гарну роботу, вистачить і