Моя дружина стала жертвою шахраїв і не хотіла мені про це розповідати

Дружина у мене – героїня, якщо чесно. Знайшла сміливості звернути увагу на такого як я. Витерпіла і звикла, що мені лікаря треба відвідувати, і іноді я дуже вразливий. Тяжкий у мене характер, але і в неї також не найкращий. В цьому питанні ми взагалі чудово зійшлися.

Але останнім часом вона багато чого не договорює, іноді дивно поводиться. Спочатку думав просто у кожного свої чудасії, але ж ні. Несподівано на неї напав якийсь кар’єризм.

Я з соцвиплатами та зарплатою отримував достатньо для нас двох. Але вона чомусь вирішила, що їй треба заробляти більше. Спочатку дійсно грошей більше стало, але вони мені не потрібні були. У мене й так для людини з поганим здоров’ям непоганий заробіток був. А вона почала менше готувати, після роботи ще вдома працювала. Дратувало сильно.

Я теж працював як міг, терпів. Але через відсутність нормальної турботи погас, часто сердився. Шлюб ледь живий був, як і я сам. А дружина все працювала та працювала. У холодильник їжу купував правда лише я. Вона тільки постільну білизну купила, кілька разів нігті зробила і все. Новий рік був нервовим через це. Вона працює, а грошей немає.

Я втомлений, як ніхто інший, постійні ускладнення. Подарунки приготував, половину сам за обох вручив, але терпів. Найшов у собі сили, хоча свято не веселе було. Сам при грошах, подарунків безліч, а ось віддачі ніякої зовсім.

Аж раптом після нового року почало відбуватися щось дивне. Я після вихідних одразу на лікарняний, ніяк не міг працювати, витерпів усе, а здоров’я почало давати ускладнення. У мене розпочалося лікування тривалістю у три місяці. Дружина хотіла було причепитися, що стільки часу лікуюсь, але мовчить.

А я продукти справно купую, у хаті дещо підремонтував, на халтурі заробив. З грошами навіть на лікарняному був. Ходив на масаж, крапельниці. І тут мені набрид кар’єризм дружини. Висловився, пояснив їй все, а вона розплакалася.

Виявилося, що кохана все ще чекала зарплату, на яку працювала вже з пів року. Їй соромно було зізнатися. Виходить даремно відпрацювала в офісі у шахраїв. Ось і вся правда. Якби раніше сказала, ми б щось придумали, а так чверть ставки за документами.

Ще борги звідкись намалювалися. Я все сплатив. Домовився з її шахраями, щоб без жодних статей звільнили і відправив її додому працювати. Незабаром я отримав підвищення, і одразу сказав, що тепер її час показуватиме терпіння. Правда, так і сказав. Стала вона по дому працювати, а я вчився на керівника. Отакі правда і терпіння, такий шлюб.

 

Related Post

Коли я познайомилася в Інтернеті зі західним красенем, на той момент моїм відносинам було 7 років, обручки так і не дочекалася наважилася купити квиток на літак до нового кохання. На той момент мене вберіг мій хлопець, зробив таки пропозицію. Через декілька років я дізналася всю правду про того іноземця й дякувала Богу, що тоді не зробила тієї помилкиКоли я познайомилася в Інтернеті зі західним красенем, на той момент моїм відносинам було 7 років, обручки так і не дочекалася наважилася купити квиток на літак до нового кохання. На той момент мене вберіг мій хлопець, зробив таки пропозицію. Через декілька років я дізналася всю правду про того іноземця й дякувала Богу, що тоді не зробила тієї помилки

Мені було 26 років. Був хлопець, 7 років зустрічалися, заміж не кликав. Почала лазити в соц мережах, в групах знайомств. Знайомилася з різними хлопцями, спілкувалася з фейкових сторінок. Нічого серйозного,

Мати посадила мене на стільчик і сказала чекатиМати посадила мене на стільчик і сказала чекати

Моє життя склалося чудово. Я маю прекрасну дружину й двох чудових діток. Та був період у моєму житті, коли я розумів, що нікому не потрібен і думав, що так буде

Нема худа без добра і навпаки, але ми роками один одному солили, а якась тітка все змінила за нічНема худа без добра і навпаки, але ми роками один одному солили, а якась тітка все змінила за ніч

Ми живемо в районному центрі в одному з старих будинків. Наша сім’я це 5 чоловік, я, чоловік, 2 дітей і моя мама. Будинок двохповерховий, в цілому тут 10 квартир. Як