Перейти до вмісту

Моя дружина врятувала мені життя, а я вигнав її з дому вагітну

Я їжджу по різним майстер класам. Така в мене робота, я експерт в галузі геології. Маю молоду і красиву дружину. Вона працює віддалено вдома якимсь дизайнером, проекти розробляє чи що?

Часто мені доводиться літати літаками, тому що не всі країни можна відвідати наземним транспортом. Так сталося, що цього разу треба летіти до Турції. Моя Оля мені перед від’їздом сюрприз зробила, сказала що вагітна.

А ще просила не їхати, їй наче б то сон приснився поганий. Я не сприйняв це серйозно. Звечора спакував валізу і був готовий до раннього підйому. Але зранку не знайшов вдома ні дружини, ні свого паспорта. Вона ще й двері з вулиці замкнула. Я намагався їй подзвонити, але вона тільки відправила мені смс що так треба.

Як результат мене звільнили. А ще, я втрапив в халепу і тепер доведеться заплатити за квитки в 2 боки, бо конференція проходить 5 годин і наступним рейсом я тим же літаком вернувся би додому.

Збори пройшли успішно, замість мене відправили іншого працівника, котрому доручили гарний проект. На емоціях я дуже сильно образив Олю і сказав що розлучуся з нею, обізвав дурною і ще багатьма поганими словами. Таке не пробачають. Їй стало погано, забрали в лікарню, а я через свою образу не поїхав. Тоді Оля уже о 9 вечора прийшла додому, хотіла мене обняти, але я був надто злий, відштовхнув її. Вона щось намагалася пояснити але я не хотів нічого чути.

Вона взяла до рук валізу і почала збирати свої речі. Паралельно ввімкнула телевізор, де показували наслідки страшної авіакатастрофи, це виявився той літак, яким я мав би повертатися, додому. Вижило всього 6 чоловік зі 100. Поки я приходив до тями, Олі вже не було, вона лишила ключі, телефон і записку щоб я її не шукав. Але я ж не знав, не міг знати. Що тепер робити?