Моя дружина зраджувала мені і брехала про це навіть власній матері

Мені 21 рік, 5 днів тому, я дізнався про те, про що не можу забути. Відповіді на всі мої запитання, жодна людина дати не може.

Суть проблеми така: 5 днів тому приходить дружина додому, у неї задзвонив телефон, трубку вона не бере. Я прошу дати мені телефон, щоб подивитися хто телефонує (за всі 5 років життя разом я жодного разу не просив про таке).

Вона спочатку відмовлялася посилаючись на те, що дзвонить мати і що вона встигне з нею поговорити, а зараз дуже втомилася після роботи. Після всього цього, вона все ж таки дала мені телефон, і я побачив те, чого не хотів би бачити ніколи.

З чого взагалі підозри, і чому я вперше попросив телефон, спитаєте ви. Місяць тому вона влаштувалась на роботу в інше місто (там живе її мати). Працюючи 2 через 2, вона стала ночувати у матері, потім стала взагалі на 3-4 дні залишатися в тому місті.

Під час розмов останнім часом, перестала говорити ласкаві слова, цікавитися чимось, начебто почала забувати про мене, звідси всі підозри.

Після того, як я побачив любовне листування з однією людиною з її роботи, я почув фразу «хочу розлучення» і тут у мене мало не помутніло. Я читав далі й ігнорував її слова, а вона почала мене виводити на розмову.

Незабаром з іншого листування з її подругою я дізнаюся, що вона віддавала дитину їй, сама казала мені що знову поїхала до мами, а мамі казала, що поїхала додому і те, що дитину я забрав з садка (відбулося це за 2 дні до її викриття).

За підсумком всього я дізнався, що вона мені зрадила, я, звичайно ж, захотів дізнатися причину, чому вона все це зробила, на що було сказано:  він їй дав те, чого я їй не дав за всі 5 років спільного життя (та й у принципі не дам за все життя, тому що мої принципи та поняття життя дуже відрізняються від нього).

По закінченню 2-х денної розмови дійшли висновку, що потрібно зберегти сім’ю і жити далі, постаратися забути це все. Сьогодні (через 5 днів після розмови) я дізнаюся що вона мене не любить і все ж таки хоче жити без мене, що я їй не потрібен.

Скажіть, будь ласка, як мені бути, як розв’язувати проблему, адже вона і донька це все моє життя та іншого я навіть не хочу.

You cannot copy content of this page