Моя дружина зраджувала мені і брехала про це навіть власній матері

Мені 21 рік, 5 днів тому, я дізнався про те, про що не можу забути. Відповіді на всі мої запитання, жодна людина дати не може.

Суть проблеми така: 5 днів тому приходить дружина додому, у неї задзвонив телефон, трубку вона не бере. Я прошу дати мені телефон, щоб подивитися хто телефонує (за всі 5 років життя разом я жодного разу не просив про таке).

Вона спочатку відмовлялася посилаючись на те, що дзвонить мати і що вона встигне з нею поговорити, а зараз дуже втомилася після роботи. Після всього цього, вона все ж таки дала мені телефон, і я побачив те, чого не хотів би бачити ніколи.

З чого взагалі підозри, і чому я вперше попросив телефон, спитаєте ви. Місяць тому вона влаштувалась на роботу в інше місто (там живе її мати). Працюючи 2 через 2, вона стала ночувати у матері, потім стала взагалі на 3-4 дні залишатися в тому місті.

Під час розмов останнім часом, перестала говорити ласкаві слова, цікавитися чимось, начебто почала забувати про мене, звідси всі підозри.

Після того, як я побачив любовне листування з однією людиною з її роботи, я почув фразу «хочу розлучення» і тут у мене мало не помутніло. Я читав далі й ігнорував її слова, а вона почала мене виводити на розмову.

Незабаром з іншого листування з її подругою я дізнаюся, що вона віддавала дитину їй, сама казала мені що знову поїхала до мами, а мамі казала, що поїхала додому і те, що дитину я забрав з садка (відбулося це за 2 дні до її викриття).

За підсумком всього я дізнався, що вона мені зрадила, я, звичайно ж, захотів дізнатися причину, чому вона все це зробила, на що було сказано:  він їй дав те, чого я їй не дав за всі 5 років спільного життя (та й у принципі не дам за все життя, тому що мої принципи та поняття життя дуже відрізняються від нього).

По закінченню 2-х денної розмови дійшли висновку, що потрібно зберегти сім’ю і жити далі, постаратися забути це все. Сьогодні (через 5 днів після розмови) я дізнаюся що вона мене не любить і все ж таки хоче жити без мене, що я їй не потрібен.

Скажіть, будь ласка, як мені бути, як розв’язувати проблему, адже вона і донька це все моє життя та іншого я навіть не хочу.

Related Post

Чому він приховав від мене зраду подруги?Чому він приховав від мене зраду подруги?

Мене бісить моя найкраща подруга. Ми з нею вже близько 10 років знаємо одне одного. Завжди могли довірити одне одному те, що, напевно, не можна довірити навіть собі. Але останнім

Моє бажання помститися зруйнувало сім’ю моїх друзівМоє бажання помститися зруйнувало сім’ю моїх друзів

Жили-були дві родини – наша та наших друзів. Ходили в гості, відзначали свята, діти веселилися і грали разом. Усі честь по честі. З подивом почала я помічати, що Костя кидає

Мені страшно, що навіть в останню хвилину життя, я згадуватиму не прожите з ним життя, не своїх дітей, а його зраду!Мені страшно, що навіть в останню хвилину життя, я згадуватиму не прожите з ним життя, не своїх дітей, а його зраду!

Можливо, моя історія стара як світ і банальна, але через те, що у нас містечку немає психолога, хочу поділитись нею з вами. Це сталося напередодні Нового року. Мій чоловік прийшов