Моя думка його ніколи не цікавила. Занадто пізня пропозиція

З Антоном ми познайомилися на вечірці моєї подруги. Він був її далеким родичем. Хлопець відразу ж мені сподобався. Він це помітив, але не поспішав показувати почуття у відповідь.

Як я зрозуміла пізніше, Антон звик до таких знаків з боку дівчат. Він пішов мене проводжати, і я сподівалася, що він запросить мене завтра кудись погуляти.

Але хлопець сказав, що їде на два тижні. Я не стала питати його, коли він приїде. Потім уже подруга мені сказала, щоб я не сподівалася, адже в нього вже було багато дівчат і з жодною з них він довго не підтримував стосунків.

Тому його дзвінок був для мене несподіваним. Ми зустрілися знову, посиділи в кафе, він весь вечір казав, що сумував і за цей час зрозумів, що я йому потрібна. А мені, як з’ясувалося, теж не вдалося забути хлопця.

Через деякий час Антон взяв в оренду квартиру і ми стали жити разом. Він поставив умову, щоб про весілля розмов ніяких не було. Я погодилася і сказала йому, що мене це теж влаштовує, тому що заміж поки що я не збираюся.

Я сказала йому неправду, боялася втратити його. Чим закінчаться наші стосунки, намагалася не думати. Я його любила і боялася, що він мене покине. Думала, що все якось вирішиться само собою.

Нещодавно до нас на роботу прийшов новий співробітник, трохи старший за мене. Звуть його Михайло. Спочатку ми з ним спілкувалися лише по роботі, але потім зрозуміли, що маємо багато спільного. Я не помітила, як закохалася в нього.

Я все розповіла йому про Антона, і він запропонував мені піти від нього. Так минуло пів року, я не могла зробити вибір. З Мишком ми зустрічалися тільки на роботі, але він сказав, що чекатиме поки я прийму рішення.

Перед моєю відпусткою, Михайло зробив мені пропозицію та сказав, що я можу не відповідати зараз. Додому я вже йшла рішуче налаштована піти від Антона, але на мене чекав сюрприз.

Він купив обручку і зробив мені пропозицію. Антон був здивований, що я не зраділа. Я сказала, що збираю речі та йду. Як виявилося, спочатку він вирішував, чи буде у нас справжня сім’я або просто поживемо разом, поки йому не набридне. І наче тепер, він самостійно прийняв рішення про наше одруження. А моя думка та бажання його ніколи не цікавили. Занадто пізня пропозиція.

You cannot copy content of this page