Моя думка його ніколи не цікавила. Занадто пізня пропозиція

З Антоном ми познайомилися на вечірці моєї подруги. Він був її далеким родичем. Хлопець відразу ж мені сподобався. Він це помітив, але не поспішав показувати почуття у відповідь.

Як я зрозуміла пізніше, Антон звик до таких знаків з боку дівчат. Він пішов мене проводжати, і я сподівалася, що він запросить мене завтра кудись погуляти.

Але хлопець сказав, що їде на два тижні. Я не стала питати його, коли він приїде. Потім уже подруга мені сказала, щоб я не сподівалася, адже в нього вже було багато дівчат і з жодною з них він довго не підтримував стосунків.

Тому його дзвінок був для мене несподіваним. Ми зустрілися знову, посиділи в кафе, він весь вечір казав, що сумував і за цей час зрозумів, що я йому потрібна. А мені, як з’ясувалося, теж не вдалося забути хлопця.

Через деякий час Антон взяв в оренду квартиру і ми стали жити разом. Він поставив умову, щоб про весілля розмов ніяких не було. Я погодилася і сказала йому, що мене це теж влаштовує, тому що заміж поки що я не збираюся.

Я сказала йому неправду, боялася втратити його. Чим закінчаться наші стосунки, намагалася не думати. Я його любила і боялася, що він мене покине. Думала, що все якось вирішиться само собою.

Нещодавно до нас на роботу прийшов новий співробітник, трохи старший за мене. Звуть його Михайло. Спочатку ми з ним спілкувалися лише по роботі, але потім зрозуміли, що маємо багато спільного. Я не помітила, як закохалася в нього.

Я все розповіла йому про Антона, і він запропонував мені піти від нього. Так минуло пів року, я не могла зробити вибір. З Мишком ми зустрічалися тільки на роботі, але він сказав, що чекатиме поки я прийму рішення.

Перед моєю відпусткою, Михайло зробив мені пропозицію та сказав, що я можу не відповідати зараз. Додому я вже йшла рішуче налаштована піти від Антона, але на мене чекав сюрприз.

Він купив обручку і зробив мені пропозицію. Антон був здивований, що я не зраділа. Я сказала, що збираю речі та йду. Як виявилося, спочатку він вирішував, чи буде у нас справжня сім’я або просто поживемо разом, поки йому не набридне. І наче тепер, він самостійно прийняв рішення про наше одруження. А моя думка та бажання його ніколи не цікавили. Занадто пізня пропозиція.

Related Post

Сергій три рази ходив жити від дружини до коханки та навпаки…Сергій три рази ходив жити від дружини до коханки та навпаки…

Я хочу поділитися своєю історією. Щоб на моєму прикладі, всі бачили, що трапляється, коли дружини прощають зради своїх чоловіків. Для багатьох, звичайно моя історія, це вже прожитий період життя, а

Хлопцеві подобається коли я йому зраджуюХлопцеві подобається коли я йому зраджую

Мені 32 роки. Нещодавно я познайомилася з одним хлопцем 18 років, ми почали зустрічатися. Йому в мені подобається все те, чого немає в ровесницях: я буваю при ньому в вечірніх