fbpx

Моя дитина завжди, без проблем просто бігла в дитячий садок

Нещодавно мій син відмовився йти в садочок. Я не зразу зрозуміла в чому проблема, адже раніше він залюбки ходив і грався там з дітками.

Для мене дійсно це стало новиною. Адже моя дитина завжди, без проблем просто бігла в дитячий садок. Там його ровесники, йому було цікаво.

І от така ситуація, дитина навідріз відмовляється йти в садок. Коли в черговий раз він закотив скандал і не пішов нікуди, мені довелося знову відпрошуватися з роботи.

День був втрачений, тому ми сіли гратися кубиками, я знаю що синок любив колись таку гру. Я розклала різнокольорові кубики і почала питати які це кольори.

Я добре знаю свою дитину, він точно розповідав мені який де колір, іноді плутався, та це було рідко. А тут він втік я заховався в куток. Раніше він сам приносив кубики, а зараз боїться їх.

Тільки розібравшись що сталося я зрозуміла, яку річ скоїла, коли намагалася змусити дитину йти до садочка. Виявляється там, коли він наплутав кольори його висміяли перед своєю групою.

Звісно та вихователька більше там не працюватиме. Я хочу звернутися до всіх мам, і сказати, що якщо дитина чогось не хоче, на це є причина.

Related Post

На роботі всі дуже чекали корпоратива, адже там можна було поближче познайомитися з нашим новим молодим начальником. Я у той день захворіла, але у розпал свята, мені прийшлося прийти на роботу, бо забула там гаманець. Коли Денис Олександрович побачив мене у піжамі відразу запросив танцювати, на ранок я прокинулася у ньогоНа роботі всі дуже чекали корпоратива, адже там можна було поближче познайомитися з нашим новим молодим начальником. Я у той день захворіла, але у розпал свята, мені прийшлося прийти на роботу, бо забула там гаманець. Коли Денис Олександрович побачив мене у піжамі відразу запросив танцювати, на ранок я прокинулася у нього

У вересні я влаштувалася на роботу у великий спортивний комплекс свого міста. Вдалося швидко влитися в дружній і молодий колектив, що складається в основному з дівчат мого віку (18-20 років)

Народжувати я почала на Новий рік, чоловік спочатку не вірив і просто доїдав салат та ковбасну нарізкуНароджувати я почала на Новий рік, чоловік спочатку не вірив і просто доїдав салат та ковбасну нарізку

Нашому Новорічному подаруночку зараз 10 років. Вона розумниця і красуня з косою до пояса, захоплюється кінним спортом, стрільбою з лука і ходить на Ушу. Минуло 10 років, але кожен Новий

Не доведи Боже комусь таке пережити, а мені ще попереду всеНе доведи Боже комусь таке пережити, а мені ще попереду все

Ви колись бачили жінку в злості. Я свою не бачив ніколи, а ще гірше, коли жінка вагітна. Я то думав, що ці вічні хочу те, хочу це, то просто вигадки