Моя дитина завжди, без проблем просто бігла в дитячий садок

Нещодавно мій син відмовився йти в садочок. Я не зразу зрозуміла в чому проблема, адже раніше він залюбки ходив і грався там з дітками.

Для мене дійсно це стало новиною. Адже моя дитина завжди, без проблем просто бігла в дитячий садок. Там його ровесники, йому було цікаво.

І от така ситуація, дитина навідріз відмовляється йти в садок. Коли в черговий раз він закотив скандал і не пішов нікуди, мені довелося знову відпрошуватися з роботи.

День був втрачений, тому ми сіли гратися кубиками, я знаю що синок любив колись таку гру. Я розклала різнокольорові кубики і почала питати які це кольори.

Я добре знаю свою дитину, він точно розповідав мені який де колір, іноді плутався, та це було рідко. А тут він втік я заховався в куток. Раніше він сам приносив кубики, а зараз боїться їх.

Тільки розібравшись що сталося я зрозуміла, яку річ скоїла, коли намагалася змусити дитину йти до садочка. Виявляється там, коли він наплутав кольори його висміяли перед своєю групою.

Звісно та вихователька більше там не працюватиме. Я хочу звернутися до всіх мам, і сказати, що якщо дитина чогось не хоче, на це є причина.

Related Post

Я одружена, але закохана в іншого. Вже три роки не можу вирішити: піти до коханого чи зберегти сім’юЯ одружена, але закохана в іншого. Вже три роки не можу вирішити: піти до коханого чи зберегти сім’ю

Я зіткнулася з такою проблемою: вийшла заміж 9 років тому за Олексія (зараз мені 30, чоловікові 33), вийшла не з великого кохання, може від сільських традицій (головним вважається, щоб без

Але як же хотілося маминої ласки та розумінняАле як же хотілося маминої ласки та розуміння

Ми зі старшою сестрою, з дитинства бачили лайки та сварки мами з татом. Цілу ніч триває концерт, а вранці о 7:00 ми починаємо збиратися до школи. І цілий навчальний день

Чоловік хотів сина, а народилася донька. Тепер до дитини він майже не підходитьЧоловік хотів сина, а народилася донька. Тепер до дитини він майже не підходить

Із чоловіком давно хотіли дітей. Він уже мав сина від першого шлюбу, але хорошого спілкування не склалося. Ми переїхали в інше місто і їхній зв’язок зовсім перервався. Матеріально продовжує допомагати.