Моя колега називає себе стервою і пишається тим, що “розводить” заможніх чоловіків

У нас на роботі є одна дама, яка сама себе називає стерvою. Чому з латинською v? У неї нік такий в робочому чаті. І цілком виправданий, до речі. Відмінно себе охарактеризувала – прямо в точку.

Улюблене хобі – шопінг. Друге хобі – розводити забезпечених чоловіків на гроші, квіти і подарунки. І не знаю, що більше вона любить, але дуже схоже, що все ж розводити хлопців.

Бачила кілька її чоловіків, і взагалі їх не шкода – різні бізнесмени, забезпечені мажори і інші “вершки”. За що боролися, як то кажуть …

Але побачила її найостаннішого залицяльника – звичайний чоловік, без понтів. Зрозуміло, що заробляє не дуже багато. І без гонору.

Чого вона його вибрала? Хочеться урізноманітнити життя? Набридло харчуватися жирним бульйончиком, вирішила спробувати чогось прісного і легкого?

Дуже шкода хлопця. Навряд чи він заслужив її уваги. Кілька разів приїжджав за нею, забирав з роботи. Ми бачили, як він її чекав – як хлопчисько. І яким поглядом зустрічав! Точно закохався в стерvочку.

Шкода хлопчину, вона з ним награється і кине, а хлопцеві життя зламає.

По розмові з колегою зрозуміло, що хлопця вона не любить. Але навіщо тоді життя псує? Поговорити б з хлопцем, та ж не послухає … закоханий дурачок.

You cannot copy content of this page