Моя колишня дружина виявилася меркантильною

Ситуація моя стара як світ. Одружився на красивій дівчині, в яку закохався. Зустрілися ми, коли я вже був досить успішний, міг дати їй все, чого вона хотіла. Людина я абсолютно не жадібна, тим більше вона дуже допомагала і підтримувала мене.

Наполегливо і довго працював, розвиваючи бізнес, а потім з’ясувалося, що бухгалтер, якому я довіряв, сміявся з мене довгі роки. Через це у фірми накопичилося багато боргів, довелося сильно економити, продавати авто, брати кредити, щоб погасити борг і не сісти в тюрму.

Поки розгрібав проблеми на роботі, дружина знайшла собі багатого коханця. Подала на розлучення. Я просив її не йти, адже любив, але вона не слухала. Крім стресу на роботі, випробував ще і емоційне потрясіння, зате всі сили пустив в бізнес.

Через 2 роки ситуація налагодилася, бізнес знову став набирати обертів. На горизонті з’явилася дружина. За цей час вона встигла ще один раз вийти заміж і розлучитися.

Якось прийшла до мене в офіс, спочатку намагалася спокусити, коли це не спрацювало, почала тиснути на жалість, мовляв, колишній виявився “кухонним” бійцем, тому вона пішла.

Коротше, я навіть щасливий, що з бізнесом так вийшло, зате не довелося жити з ненадійною людиною, яка могла зрадити в будь-який момент.

Related Post

Дізналася, що батько зраджує мамі. Як краще вчинити: розповісти мамі або робити вигляд, що нічого не відбувається?Дізналася, що батько зраджує мамі. Як краще вчинити: розповісти мамі або робити вигляд, що нічого не відбувається?

Виховуємо з чоловіком 4-річну дочку. Вирішили, що з декрету на роботу повертатися не буду, а займуся доглядом за малям. Весь час ми, як найкращі подружки, проводимо разом. Між розвиваючими заняттями

А ми з подругою помінялися нашими чоловікамиА ми з подругою помінялися нашими чоловіками

Можливість повторення моєї історії практично нульова. Тому їй і ділюся. По крайній мірі, я не чула, щоб щось подібне з кимось відбувалося. Ми з найкращою подругою помінялися чоловіками. Не спеціально.

facebook