Моя колишня постійно надсилає фото з новим залицяльником, а потім просить повернутися

З дружиною ми розлучилися 3 роки тому (вона мені зрадила і я випадково про це дізнався). Живемо у різних містах (приблизно 60 км між нашими з нею будинками). Після важкого розлучення ми з колишньою так і не поговорили, не розставили всі крапки над «i». Розлучилися і живемо своїм життям.

Через те, що у нас є дитина (живе з матір’ю), нам все ж таки доводиться спілкуватися. Я намагаюся обмежити все наше спілкування темами про гроші і про дитину, але колишня, всіляко намагається довідатися, як я живу, чи я щасливий та інші подробиці.

Навіть коли я її відверто і грубо посилаю, вона згодом передзвонює, і як ні в чому не бувало, починається все спочатку. Не знаю, може вона сподівалася, що я ридатиму і приповзу на колінах, а коли не вийшло, намагається зрозуміти чому.

Улюблена її гра – пересилати мені через особисті повідомлення фото зі своїм новим залицяльником. Мабуть, не впевнена, чи я побачу їх в інстаграм і надсилає, щоб напевно побачив. Постійно пише, що дуже щаслива, і як зі мною розлучилася в неї все стало чудово. Регулярно постить у соцмережі все своє життя, в стилі: «ось я прокинулася з коханим», «ось я снідаю з коханим», «ось що мені подарував коханий» і таке інше.

Загалом, усім своїм виглядом намагається показати мені (чи не тільки мені?), що її життя стало набагато кращим. Одночасно з цим шле мені особисто фотки з нашого минулого, підписуючи їх «люблю тебе», «сумую» тощо. Виглядає не так весело, як безглуздо і сумно.

Коротше, я остаточно заплутався, чого вона хоче від мене і що мені з усім цим робити. Продовжувати ігнорувати? Не те щоб я справді хотів усе повернути назад (навіть заради нашої спільної дитини), але вже зовсім її ображати не хочеться — все ж таки багато хорошого разом пережили свого часу. У мене вже інше життя, нова прекрасна дівчина і таке інше. Та й не впевнений я, що їй самій потрібне наше возз’єднання.

Якщо хтось стикався з подібною ситуацією, порадьте, як на все це реагувати і як усе це припинити, щоб не поранити її, і щоб вона від мене остаточно відв’язалася.

Related Post

Чому він приховав від мене зраду подруги?Чому він приховав від мене зраду подруги?

Мене бісить моя найкраща подруга. Ми з нею вже близько 10 років знаємо одне одного. Завжди могли довірити одне одному те, що, напевно, не можна довірити навіть собі. Але останнім

Вони реально думають, що я хочу в ліжко раз прийшла в гості?Вони реально думають, що я хочу в ліжко раз прийшла в гості?

25 років. Постійних відносин не було. Кожен раз ходжу на побачення як за однаковим колом. Наприклад вчора: Зустрілися з хлопцем, запропонував піти посидіти де-небудь, поки розмовляли, розповів, що переїхав в