Моя мама постійно досолює їжу за мною

Я обожнюю свою маму. З самого дитинства вона привила мені чудові звички, гарний характер, виховала мене дуже ніжною та щирою. Але як і у всіх людей, у моєї мами є один недолік. Вона постійно все переробляє за всіх. Не тому що в оточуючих руки з одного місця, далеко не тому.

От взяти наприклад мене, сьогодні мені 28 років, я маю своїх дітей, і моя мама розказує мені як варити яйця.

Розказує скільки солі класти в борщ. І все це при обставині що в 17 я від них з’їхала, і всі ці 11 років якось вижила на тих харчах що готувала самотужки.

Насправді це сарказм. Бо навчилася готувати я ще в 8 класі, тоді мені ледь 13 виповнилося, а я вже могла спокійно приготувати обід чи вечерю на всю сім’ю, борщ, гарніри, м’ясо, салати, випічку, я вміла все, завдяки матусі.

Але все що я вміла ще й перекривалося тим, що мама постійно критикувала все. Зелені недостатньо, гречка мутна, м’ясо пересушила. Ага, звісно, дитина ж в 13 років була зобов’язана робити кулінарні шедеври без зауважень.

Роки пройшли, я згадую все це з легкою усмішкою, але є дещо ще. Тепер, коли мама приїздить в гості до нас, чи ми до неї, вона не полишила своєї звички все критикувати.

Їй вічно все не так. Якби я не бачила це все на власні очі протягом багатьох років, то не повірила б що так буває. Навіть не знаю як мій тато так довго витримав її вибрики.

Ось як приклад, вона постійно мішає і досолює їжу коли я готую. І не важливо відійшла я на хвилину, чи стою поруч з плитою. Їй постійно хочеться щось поправити, прибрати, дозамести після мене, сказати що щось не так.

А тепер вона ще й на дітей мої перекинулася. Уявляєте що сказала мені, що як що я не дивлюся за дитиною і вона впаде, то вона не знає що зробить зі мною?

Агов, люди, мені 28, моєму старшому сину 8 років, це я не знаю як виховувати дітей? Вам не здається що саме такою поведінкою мами виховують в жінках невпевненість і масу комплексів, чи я собі це надумала?

Related Post

Я закохалася в Ігора, він був натуральним блондином з синіми очима, але потім він перефарбувався в брюнета і щось в ньому змінилосяЯ закохалася в Ігора, він був натуральним блондином з синіми очима, але потім він перефарбувався в брюнета і щось в ньому змінилося

Мене звати Світлана. Я закохалася в хлопця. Він прийшов в моє життя несподівано. Ми були в компанії, і нас познайомила і трохи зблизила подруга. Натуральний блондин, шовкове волосся, одягнений красиво