fbpx

Моя мама пропрацювала 39 років на заводі, мені коштувало багато зусиль, щоб вмовити її змінити ту кляту роботу

Як я маму змусила поміняти роботу. Нам молоді не зрозуміти, як можна пропрацювати на підприємстві більше 10, 20, 30 років, мені так точно, за 14 років трудового стажу, я поміняла 6 місць роботи.

Моя мама відпрацювала на фабриці 39 років. Як приїхала на практику після училища в 17 років і до своїх 56 років. Уявіть собі, кожен день, місяць, рік, ви їздите по одному маршруту, по одному графіку, в один час в одне і те ж місце. З точки зору психології поміняти роботу для неї – це психологічно складний крок.

Ми з братом довгий час намагалися змусити її звільнитися і піти на більш легку працю, так як вік уже не той, сили не ті. Мені нарешті вдалося це зробити, волею випадку, пощастило – підприємство зупинилося на ремонт, і я вибрала момент, вмовила і вона написала заяву.

Зараз влаштувалася прибиральницею, в 2-х місцях з частковою зайнятістю. Я знайшла роботу за оголошеннями в інтернеті. З фінансів, отримує приблизно 70% від її заробітку, за часом – в три рази менше працює. І не працює в нічні зміни, як раніше по 12 годин. Займається вихованням онуків, гуляє з собакою, освіжилася, більше посміхається і за 40 років життя в місті відвідала місця, в яких жодного разу не була!

Бережіть своїх батьків, вони не вічні, піклуйтеся про них, всіх грошей не заробиш.

Related Post

Мама так і сказала: “Якщо в подолі принесеш – на порозі не з’являйся”Мама так і сказала: “Якщо в подолі принесеш – на порозі не з’являйся”

Сумна історія мого життя. Коли мені було 18 років, я сильно закохалася в хлопця трохи старшого за мене. Тоді вчилася на другому курсі університету. І тут в мої відносини почали

Іванко зустрів злу дівчину у якої не було поччутів, потім вона приходила до нього у снахІванко зустрів злу дівчину у якої не було поччутів, потім вона приходила до нього у снах

Ця історія про дівчинку яка не вірила в дружбу і любов. Вона завжди ходила одна і нікого до себе не підпускала. Дівчинка як завжди сиділа одна і дивилася на те як